Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy rám az új famer rövidnadr...

Nagy rám az új famer rövidnadrágom. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés

Vettem a Bershka-ba 2 új farmer rövidnadrágot de elég nagyok rám. Ha felveszek övet felbüggyosodik elöl. Mit lehet vele csinálni? Akármit írhattok van ismerősünk aki ha lehet megtudná varrni de egyenlőre nem tudom mit csináljak. Még egyszer sem volt rajtam és ellehetne adni? Ha igen lécci írjatok ilyen oldalakat, hoyg hol a legérdmesebb!

Előre is köszönöm.

14/L


2013. máj. 30. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad fel,mielőtt megvetted volna?
2013. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vidd vissza a boltba, hátha kicserélik egy számmal nagyobbra.

Eladni biztosan el tudnád (vatera, apród, teszvesz), de sokkal kevesebb pénzért, mint amennyiért vetted, és főleg, ha újak a nadrágok, akkor az elég szívás.

Én megpróbálnám átalakítani, bár a végtelenségig azt sem lehet.

2013. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bershka-ban egy hónapig vissza veszik ha megvan a blokkod és nem hordtad még (gyakorlatilag akkor is ha hordtad de azt mondod hogy nem). Egyszer én is jártam így, vettem egy farmert, ott jónak tűnt de egy nap hordás után egy méretet nyúlt és lógott rajtam. Visszavittem blokkal, megnézték és kicserélhettem.
2013. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vidd vissza és kész. Kicserélik valszeg.

Legközelebb meg ésszel vásárolj, nem viccből van próbafülke. :) Megspórolsz egy kört, meg egy unott fejet vágós, flegmázós bolti eladóval trécselést. :D

2013. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is felpróbáltam és akkor jó volt viszont mikor itthon felvettem, egyre nagyobb lett rám minden egyes alkalommal( valószínűleg közrejátszok az is hogy egy kicsit fogytam) ahányszor felpróbáltam itthon ( nem vettem fel sehova még nem mentem el benne, csak itthon próbálhattam). Köszönöm a válaszokat, megpróbáljuk vissza vinni. :)
2013. máj. 31. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!