Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valami tartós csillámport...

Valami tartós csillámport tudtok ajánlani, amit ruhára lehet fújni/ragasztani? Vagy mindegyik lejön egy mosás után? Hogyan koppinthatnám Dér Jankó pulcsiján a "fagyott" részeket?

Figyelt kérdés
Az egyik pulcsimra szeretnék csillámport tenni. Nem találtam olyan csillámporokat, ami kifejezetten erre a célra lenne, de fújos-csillámpor megoldást találtam. Ezek mennyire tartósak? Egy mosás után kijönnének? Az nem lenne különösebb baj, ha többször újra kéne fújni, de azért nem minden mosás után. Egy kék pulcsira lenne, Dér Jankó pulcsiját szeretném valamiképp koppintani. Csillámporon kívül más ötlet?
2013. máj. 30. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Eddig olyat láttam,hogy átlátszóra száradó decoupage ragasztóba kevertek csillámot. Az elvileg egész tartós, de tudtommal fújni nem lehet.
2013. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!