Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segitséget szeretnék kérni.20é...

Schmerti kérdése:

Segitséget szeretnék kérni.20éves fiú vagyok és úgy szeretnék kinézni mint ByeAlex! Már vettem olyan szemüveget, a hajam is hasonló. De hol vehetek olyan ruhákat? Illetve milyen stílusuakat keressek? Szeretném, hogy a csajok is jobban bukjanak rám.

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég szánalmas, ne híres embereket másolj, hanem magadat add, mert így meg fognak utálni.

Ja; szerintem a lányok nem fognak rád jobban bukni, mert egy pózer leszel.

20 évesen ennyi agy...

2013. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%
Legy onmagad, es azert szeressenek! Talald meg a sajat stilusod, es ne legy majom!
2013. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Amado atya válasza:
63%
Így inkább a huszonéves fiúkáknak fogsz tetszeni.
2013. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Jajjistenkém, szörnyen néz ki a srác. Most már értem, miért csípi a kedvesem c számát a 2éves lányom....:D
2013. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél úgy kinézni? :(
2013. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Inkább legyél önmagad.. az az ember egy borzalom ahogy kinéz, de a hangja nem rossz..
2013. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
ezt hányadszor tszed fel?
2013. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom annyiszor teszi fel, mig nem kap vegre valaszt a kerdesere. Ha ugy akarsz kinezni, akkor ne torodj masokkal! Te dontod el, milyen a kulsod! De azert legyel egyedi, legalabb belsoben, ha kulsoben nem is. Szerintem ilyen sotet ruhakat, fekete felsot es nadragot mar Kinaiban is tuds venni, ha nem akarsz sokat kolteni! Egyebkent turiban is nezelodhetsz, foleg sotetebb szinu ruhakat. Noveszhetsz szakallat, mint o. Szoval nem yan nehez ra hasonlitanj, szemuveg es arcszorzet nelkul o is tok atlagos. Sok sikert es ne haragudj az ekezetek hianyaert.:-)
2013. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az elirasokert is, nehez ezen a szerkezeten normalisan beirni.:-)))
2013. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Guberálóban
2013. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!