Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez pizsama lenne?

Szerintetek ez pizsama lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A turiban vettem egy felsőt, alig használt, szinte új állapotú. Csak nem tudom eldönteni, hogy egy rendes felső, vagy pizsama lenne?!(nekem teljesen hétköznapinak tűnik, viszont anya azt mondta rá, hogy kicsit olyan pizsamás.)Két részből áll, a hosszú ujjú: csíkos, téglavörös, narancs és halványrózsaszínekkel. Anyaga 50% pamut, 33 % viszkóz, 17 % poliészter. És belül egy kis selyemszállal hozzá volt öltve egy fehér topp, ami ilyen "barázdás" 100% pamut. Ezt a toppot végül kiszedtem belőle és a hosszú ujjút is át akarom egy kicsit alakítani, csak mivel nem tudom, hogy akkor hétköznapi viselet-e, vagy pizsama, ezért fölöslegesen nem akarok vele szenvedni. Ebben kérném segítségeteket, majd ha szükséges csinálok róla képet, de aki esetleg "ismeri" a felsőt kérem írjon.

Légyszíves értelmes válaszokat, előre is köszönöm!


2013. jún. 1. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így nekem elég kevés :S Ilyesmit én még nem láttam, szerintem egy normális felső lehet ez a hétköznapokra jó lehet. De ha van kedved akkor tehetsz fel róla képet.
2013. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló pólómcsak fekete fehér ha jól képzeltem el azt amit leírtál az nem pizsama volt szimpla póló,de tehetnél fel róla képet és akkor tutira megmondom :)
2013. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!