Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót vegyek?

Milyen melltartót vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy melltartó szettem, F&F-es, csíkos (bugyi+melltartó) csak szeretnék még egyet. Nem tudom, hogy hogy mondjam el anyunak, hogy vegyünk még egyet... És nekem 170/176-os méretben van.

Hogy mondjam meg anyunak? És nem merevítőset, csak sima, szivacsosat szeretnék.

13/L



2013. jún. 1. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem 13 évesen még szivacsos melltartót ne hordj ! :) de ha annyira szeretnéd akkor csak simán mond neki hogy anya : nem vehetnénk még egy melltartó szettet ? mert egy nem elég ! sok sikert! ;)
2013. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

bocsi, rosszul fogalmaztam... [link] ilyesmi anyagból készültet...:)

amúgy köszönöm a választ.

2013. jún. 1. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyenem, sőt csak ilyet hordok, mert kényelmes, és mer a másikban átüt a mellbimbóm. Mondd anyudnak h egy nem jó világosabb felsők alá, mert átlátszik. Nekem anyukám szokta kérdezni mindig h nem szeretnék-e mégegyet. Sőt úgy is vesz nekem, hogy nem vagyok ott
2013. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő: nekem sosem kérdezi... ha kimossa az egyiket, és nem tudom, hogy hol van, megkérdezem, mondja, hogy "vegyél fel akkor toppot" [link] vagyis olyaet, mert régebben ezt hordtam. vagyis ilyet. jó, ha hétvégén felveszem sötétebb póló alá... de ha hétköznap fehér alá, akkor átlátszódnak a mellbimbóim.

meg van még egy fehér, de az meg egy kicsit kicsi. és az a baj, hogy ő nem érti, hogy nem elég egy csíkos (szürke-fehér) ami átlátszik, meg egy fehér, ami kicsit kicsi...

nem tudom, hogy ez miért van. hogy "kettő elég, egy fehér, fehér póló alá, és egy másik, színes alá." de szerintem meg nem... azt mondja, hogy toppot kell hordanom...

2013. jún. 2. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok-régebben én is ilyen toppot hordtam,de most már nekem is ez a bajom vele. Mondd el anyudnak ezt, vagy ha nincs más, akkor a saját pénzedből kell venned :/
2013. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!