Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti jelentenétek ha találtok...

Ti jelentenétek ha találtok egy weboldalt ami csak nagy márkák hamis termékeit forgalmazza?

Figyelt kérdés
táskára és napszemüvegre van specializálódva az oldal , de 100% hogy hamis, ti jelentenétek vmi hatóságnál?

#Police #Gucci #Prada #hamis márka
2013. jún. 1. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
ugy értem hogy hamis terméket árulnak nagy márkák logóival :)
2013. jún. 1. 19:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. aki ott veszi a cuccokat nyilván tudja h töredék áron hamisat vesz. Ha meg nem akkor hülye és így járt.

Csak azért h másnak rossz legyen nem jelenteném.

2013. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én sem fogom jelenteni csak kiváncsi vagyok a Ti véleményetekre is, főleg arra ha vki jelentené akkor Ő miért tenné.
2013. jún. 1. 20:36
 4/5 anonim válasza:

Én rendszeresen jelentem. a Trendmagazinnak van egy hamisítás elleni akciócsoportja, sokat töröltettek már.


Azért jelentem, mert törvénytelen és mert undorító hogy valaki ilyeneket árul /vagy vesz!!!

2013. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te tudod inkább te vagy undorító...tipikus magyar mentalitás.

Nekem nem fáj ha valaki hamis cuccokkal villog, főleg hogy többnyire levágós hogy kamu a D&G vagy LV stb. cucc....

2013. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!