Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek? (kérdésed túl...

Szerintetek? (kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Egyik nap láttam a pályaudvaron egy nőt, olyan 20-25 év körüli lehetett. Piros magassarkú volt rajta, egy olyan "bumszlibb" darab, és szűk, párducmintás hosszú nadrág. Ehhez jött egy kék farmer felső. Először megdöbbentem, nagyon furcsán nézett ki de nem tudtam eldönteni hogy jó vagy rossz értelemben és még mindig ezen gondolkodom. :D Szerintetek?
2013. jún. 3. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A párducminta ízléstelenségről árulkodik, egy piros magassarkúval párosítva még inkább.
2013. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nekem ez így nem jön be. Szerintem a leírtak alapján ez együtt sok. (képpel lehet könnyebb lenne megmondani. :) )

amit meg az első válaszoló mondott:

"A párducminta ízléstelenségről árulkodik,..."

Nagy menyiségben igen , tényleg 8főleg pirossal), de szerintem , ízlésesen, kis mennyiségben , kiegészítőként nem mondanám ízléstelennek.(szerintem) :)

2013. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!