Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell hordani a push-up...

Hogy kell hordani a push-up melltartót?

Figyelt kérdés
állitolag megtartja a melleket! nekem valahogy mégsem inkáb "bele esik" a mellem pedig nem nagy rám mert a méret jó! 75/B. valaki adjon tanácsot, hogy milyent vegyek h tartson jol.
2008. jún. 19. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
szerintem vegyél eggyel kisebett (A) de előtte peóbáld fel. ha egy kicsit kissebb akkor megnyomja. egyébként nem vagyok benne teljesen biztos hogy értem-e a kérdést
2008. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ugyanúgy kell hordani, mint a többit. Ha bele esik a melled akkor talán mégsem jó a méret, mert akkor nagy és az hülyén is néz ki, vegyél kisebbet, nem feltétlen akkora kell mint más melltartóból, és füg a szabástól meg a márkásságtól is, szóval csak nyugi. Nekem is van 80/B-s és 75/A-s melltartóm is, és nem esik bele a mellem egyikba sem.
2008. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ne előre formatervezett merev szivacsosat vegyél, mert ha nem olyan a cici formád akkor bele esik, és hülyén néz ki.Vegyél puhábbat (szivacsosat) ami követi a cici formád.
2008. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!