Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnám feldobni, nőiesebb...

Hogy tudnám feldobni, nőiesebbé tenni az acélbetétes bakancsom?

Figyelt kérdés
Gondoltam ilyenre, hogy például fekete szatén szalagot fűzni a fűző helyére, de az nem annyira tartja össze talán a bőrt. Valami hasonló praktikák esetleg?

2013. jún. 9. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha szoknyával hordod? Vagy fűzőt veszel? (mint felsőruházat) Az kimondottan nőies. Ha simán csak a bakancsot, akkor esetleg lila, vörös vagy valami más színű fűzőt belefűzni, masni(ka)t rárakni? Vagy olyan zoknit/harisnyát vehetsz alá ami nőies, vagy fodros és pont a bakancs tetejéig ér. Nem tudom milyen az ízlésed, nekem hirtelen ezek jutottak eszembe.
2013. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az ízlésem pont olyan, amiket leírtál. =)

Szoktam hordani fűzővel és szoknyával, épp ezért, mivel azok nőiesebbek, szerettem volna a lábbelit is kicsit azzá tenni. A masnis és zoknis dolog jó ötlet.

Köszönöm a választ.

2013. jún. 9. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Az acélbetétes bakancs soha az életben nem lesz nőies és akkor sem ha te úgy gondolod. Otromba. Még a férfia lábán hagyján, bár ott se a legjobb, de egy nőn?? Vagyis javítok..te mindenbizonnyal lányka vagy én nem nő.

Inkább hordjál tornacipőt, vagy ilyesmit, ha ennyire utálod a nőies cipőket, mert még azok is normálisabban néznek ki.

2013. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se lesz soha nőies egy acél betétes bakancs...

De a hosszabb szárúakat inkább nőneműek hordják felénk...én még soha nem gondolkodtam ilyeneken, és szerintem reménytelen is lenne...

Dee egyébként a csatos bakancsok is nőiesebbek szerintem...de nem tudom...:/


A harmadiknak meg üzenem, hogy én nő vagyok, és mégis hordok acélbetétes bakancsot, mert szerintem gyönyörű-de ez ízlés kérdése, ugyanúgy hordok magassarkút is hétköznapra is akár...és nagyon hasznos is...pl koncerten nem kell totyogni magassarkúban, és a többi bakancsos nem tapossa szét a tornacipős lábamat...

2013. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A második kommentelőnek köszönöm, de nem ez volt a kérdésem. Nem lányka vagyok már és évek óta hordok bakancson, imádom és képzeld, nem nőttem ki. Nahát. Ugyanúgy felveszem szoknyával, most pedig szimplán csak eszembe jutott, mi lenne ha kicsit "egyedibbé" tenném, bár nekem így is TETSZIK.


Köszönöm a választ, 3, magassarkút én is felveszek, ha úgy tartja kedvem, vagy olyan helyre megyek, ahol illőbb.

=)

2013. jún. 10. 00:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet a bakancs nöies,mert nekem is van egy nagyon szép bakancsom,és úgy fénylik,hogy az egész ilyen lakk,eddig csak dicsérték.Én szoktam olyat is csinálni,h leggings-el veszem fel és olyan felsövel ami fenék alá ér. 17/L
2013. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bőrfestékkel esetleg próbálkozhatsz
2013. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz a bakancs, de nem a hagyományos acélbetétes, az sajnos soha nem lesz nőies:( inkább az, aminek kevésbé magas a talpa, magyarul nem acélbetétes, tudom, hogy az nem az "igazi":D, de az nőiesebb:)
2013. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!