Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elkezdtétek mar "megalkotni"...

Elkezdtétek mar "megalkotni" a téli ruhataratokat? Mibol fog allni kb? Milyen uj darabokat akartok venni?

Figyelt kérdés

Kezdem nézegetni a téli, melegebb cuccokat, nemrég vettem egy derékig éro kabatkat, jovo honapban akarok beruhazni egy piros, csodalatosan szép szovetkabatba,illetve talan még egy par csizma a mar meglévo mellé...

Egyébként két farmer, 3 fekete gatya, vagy 9 pulcsi, 3 bluz, két blézer , 4-5 hoszu ujju felso, egy bolero, két térig éro szoknya és asszem ezzel kifujt a téli gardrobom :S

természetesen itt azokat a ruhadarabokat vettem szamitasba, amiket nem otthon hordasz, tehat a kinyult melegito, egyaltalan, melegito, nagy logos,kotott, de "otthonramégjo" pulcsik, stb nem kerultek bele a listaba :)

Nalatok mi a helyzet?


2009. okt. 10. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már mindent megvettem,amit akartam télire, mert így nem kell azzal szembesülnöm,hogy már nincs a méretemben amit akartam.


Vettem egy fekete és egy rózsaszín vastag pulcsit, két új farmert, egy fekete bokacsizmát.


A téli ruhatáram kb.: 5 vastag, két vékonyabb pulcsi, 4 farmer, egy bokacsizma, egy bélelt bakancs, egy térdig érő kordszoknya, egy farmerszoknya, 5 téli harisnya, egy elegánsabb és egy sportosabb kabát, 6 hosszú ujjú felső, két elegánsabb blúz, két elegáns szövetnadrág, két blézer.

2009. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak új csizmabakancsot rendeltem.ennyi elég lesz.sok ruhám van.
2009. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!