Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti követitek a divatot?

Ti követitek a divatot?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogy nem kell a legújabb fodros-bodros borzadályokban járni és (ezt tegnap láttam)13 fokban rövid gatyában járni, csak mert az megy a felsődhöz... :/

Van egy csomó csini cuccom, és teljesen eltér a divattól, mégis dicsérik a többiek. Ti követitek? Értem ezt telefonra (minden héten új márka és jobb típus, mire a szülők megengedik, már jön a kövi), nadrágra, felsőkre (akár -10, akár 28 fok van, póló, ami alól kilóg a hasad) és további laptopokra, tabletekre, műkörömre, tetkókra, fültágítókra, frizurákra... Ezek közül mit szoktatok ti követni? És van itt, akit nem érdekel a divat? (ezzel vagyok én is így)



2013. jún. 26. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesen öltözködöm. A divatos cuccok legtöbbször nem tetszenek, persze van olyan is ami megtetszik, azt megveszem, de egyáltalán nem szempont, hogy az most mennyire divatos. Szerintem a kényelem a legfontosabb, persze ez nem azt jelenti, hogy melegítőnadrágban rohangálok az utcán.:D
2013. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:D Hát igen :)
2013. jún. 26. 22:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :) Azt veszem föl, ami tetszik és illik hozzám.
2013. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 6 éve van fültágítóm, meg egy piercingem és ennyi, divatot nem igen követem mert nem is muszáj, maga az ékszerek adják számomra a divatot, így ha felveszek egy ruhát ugyanúgy megy a külsőmhöz

Hiába 120-at keresek, ezt elrakom maximálisan, csak bérletet, veszek és 3 évente 2 cipőt

Amúgy divatos ruháim vannak, na meg ugyebár tartósak

Szóval nálam semmit nem jelent a Tél vagy Nyár beköszönte, ugyanúgy hordom most is az ingemet, mint tavaly nyáron

21/F

2013. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszem meg a boltban, ami nagyon megtetszik...nem bonyolítom túl :D De azért azt hozzá teszem, hogy a legtöbb boltban általában divatos cuccokat árulnak.
2013. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Szia, megveszem ami tetszik de nem a divat az első, lényeg hogy nekem tetszedjen és jól érezzem magam benne. A telefont tabletet laptopot nem követem, sőt pl. én multkor nem is kértem új telefont csak kaptam egyet. Általában márkás boltokban vásárolok, tehát ha így érted akkor igen ilyen szempontbol ( a márkás boltokban mindig divatos ruhákat találni) követem a divatot. Öhm fülágító nem ezt nagyon nem, van +2 fülbevalom de csak azért csináltattam mert tetszik nem azért mert ez a divat. :-) de ez csak a külső megjelenés, a belső sokkal fontosabb!
2013. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
szeretem a divatot. Szoktam olvasgatni stílustippeket, van polyvore-os oldalam is, szeretem a színeket, szeretem keverni őket. Viszont egyszerű stílusom van, kicsit imádom a ruhákat, magassarkúkatm balerinákat, szép táskákat, néha persze felveszem a farmershortot egy szakadtabb felsővel. De a divatot nem követem. Saját stílusom van, természetesen ellesek pár lánytól ezt-azt, és így összekreálom a saját szettjeimet. Műkörmöm nincs, ócska telefonom van, tetkóm nincs, bár szeretnék egyet, fültágítót nem akarok, a hajamat pedig nyilván nem az aktuális trendekhez igazítom, hanem úgy, hogy passzoljon a bőrtónusomhoz (elvileg sötétbarna vagyok). Bocsi, ha kicsit hoszzú lett :)
2013. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én sose követtem a divatot, mindig is azt vettem meg, ami tetszett, jól állt, és a pénztárcámnak is megfelelt :) A divatos cuccok általában nem is tetszenek, inkább az egyszerű, kicsit elegánsabb ruhákat szoktam megvenni. Műkörmöm van, de az is azért, mert tetszik, és nem törik és szakadozik be, mint a saját körmöm. A hajamat festetni szoktam (sajnos 19 évesen kezdtem őszülni), meg ha már hosszú, akkor vágatok a végéből. Derékig érő, mert nekem így tetszik, nem póthaj, és nem érdekel, hogy divatos-e vagy sem.
2013. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
jaj ne is mondd! múltkor vasútállomáson láttam egy lányt.. 30 fok volt, a lány meg hosszúnadrág, hosszúujjú póló + SZŐRMÉS MELLÉNY! hát én azt hittem elhasalok, mikor megláttam :D
2013. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Akkor oké :)

Azt veszitek fel ami nektek tetszik és ami kényelmes - Ez tök jó! :) Köszi a válaszokat

2013. jún. 27. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!