Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fontos! Ilyesmi ruhához...

Fontos! Ilyesmi ruhához leggings? Kép alul!

Figyelt kérdés

[link]

Ilyesmi ruhám van, illetve az alja teljesen ugyanilyen, felül pedig csőszerű. Egyetlen gondom van vele, hogyha lehajolok kilátszik az egész fenekem, plusz ha jön egy kisebb szél, teljesen látszik alul minden. Ha fekete legginset veszek alá, nagyon gáz? Természetesen a ruhám is fekete.


2013. jún. 27. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen leggings-et?

Ha rövid biciklisnadrág-félére gondoltál, ami nem látszik ki alapból a szoknya alól, az nem gáz.

Van is rá kifejezés: safety pants ~ biztonsági alsó. Pont villantások elkerülésére találták ki.

2013. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem ez önmagában szép, fura látványt nyújtana. Az már más kérdés, hogy nem praktikus, hiába szép.
2013. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
nem tudsz felvenni hozzá vakami sötétebb harisnyát?:)az ilyen leggings elég gatyás inkább sztem :/az meg nem illik ehhez
2013. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos hosszú leggings :/ Harisnyám sincs olyan, csak amin látszik felül h harisnya :/ Az a baj h nagyon nagyon rövid, kb francia bugyi méretű fekete nadrág kéne alá, h ne látszodjon. De akkor meg olyan mintha bugyi lenne rajtam. Akciós volt a ruha, szóval én nem tartom kizártnak, h pont ezért mert elcseszték a méretezésnél :D Egyébként nem tűnik annyira elegánsnak a mint a csajon, én arany szandállal, aranyozott kiegészítőkkel, és rövid farmerdzsekivel szándékoztam volna felvenni... :D Összepróbáltam amúgy a harisnyával, nem tűnt borzalmasnak, inkább az, h nagyon lenge anyagból készült a ruha ami miatt érdekes lehet az összhatás.
2013. jún. 27. 18:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hat szerintem se jo ehhez a leggings. nem tudsz inkabb egy fekete alsoszoknyat (mini) szerezni hozza? nekem is ilyen ruham van, de nekem bele van varrva egy also miniszoknya. fura hogy a tiedben nincs. amugy nekem is brutalisan atlatszana :D
2013. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ha így veszed fel , ahogy leírtad sztem még leggingsel is elmegy :)am milyen anyaga van a leggingsnek?
2013. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A leggingsnek? hmm... olyan póló anyag :DD De úgy összeolvad a ruhával felvéve, szóval nem igazán tűnik fel hogy külön van rajtam egy ruha meg egy leggings. Az aranyszandálom kb ilyesmi: [link] ... ehhez szeretnék még aranyozott karkötőket, a farmerdzsekim meg ehhez hasonló: [link] :D Az aranyat meg a feketét akarom magamon kombinálni, és a dzsekivel a "szett" kicsit lezserebbnek tűnik, és a ruha elveszíti önmagában az eleganciáját, ami nekem tetszik, a kérdés hogy más nem néz-e hülyének így felöltözve :D


Sajnos szoknyát sem tudok alá venni... hosszú szoknyáim vannak, és alul bő mindegyik :/... vagy fodros :/ meg mivel a ruha átlátszó része is elől ugyanolyan hosszú mint alatta az alsószoknya, így furán nézne ki úgy nagyon ha alá veszek vmit.

2013. jún. 27. 18:22
 8/14 A kérdező kommentje:
Közben barátnőimnek megmutattam felvéve aztmondták remek, nem gáz :D olyan mintha a leggings a ruhám része lenne, egybeolvad, és a ruhám áttetsző szoknyája a leggins része lenne... szóval olyan elgondolkodtató és furán jó :D farmerdzsekivel meg az extravagáns jelzőt használták rá :D Köszönm hogy írtatok! Ha kiröhögnek holnapután ebben a szettben megírom! :) :D
2013. jún. 27. 18:29
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy el lenne szabva. Inkább csak te vagy túl magas a ruhához (=alacsonyabbakra tervezték).


Egyébként biza a szoknyáknak az a rossz tulajdonsága, hogy felfújja őket a szél. Szeles időben csak max. nehéz szoknyát érdemes, ha nem akarja valaki az alsóneműjét mutogatni.

Sifont véletlenül sem.

2013. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem a kérdéshez tartozik, de hol vettél ilyen ruhát? Nagyon tetszik.*.* Hasonlót keresek én is.
2013. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!