Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok lányok, bejön...

Mit gondoltok lányok, bejön ez nektek strandon?

Figyelt kérdés

[link]



Kb ennyire kigyúrva mint a képen látható inas. Csak jóval barnábban. Így mehetek a strandra?



Vagy ez jobban bejönne?


[link]


A test még mindig ugyanaz:)



2013. jún. 27. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha tényleg ilyen tested van akkor bejön:D 1.
2013. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "így mehetek strandra?"

Akinek nincs fullos teste, az nem, mehet, vagy mi?

És ha mindenki azt mondja itt, hogy ne menj, akkor otthon maradsz?

Ááááááá...... Most komolyan... Milyen emberek vannak???

2013. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Persze, cici, has minden szépen dolgozva van. Talán a hasa van 1 fokkal jobban. De strand előtt kardiozok 1 hetet aztán van ilyen:)
2013. jún. 27. 23:11
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem a testről van itt szó leginkább. Hanem, hogy gáz ez a fürdőnadrág avagy sem. A test az már csak hab a tortán:D
2013. jún. 27. 23:12
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha nem a testedet akarod fényezni(ami nyilván ennyire ki van gyúrva), akkor miért nem azt kérdezted, hogy melyik fürdőgatya tetszik??


A két test között pedig túl sok különbség nincsen, barnítás, megvilágítás, más póz és olyan lesz.

2013. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem nem tehát, nem a testemet akarom fényezni. Csak láttam már 1-2őt azoknál meg kérdezték azt is. Gondoltam már oda írom. A fürdőgatyára lennék én kíváncsi, hogy mi a véleményetek róla.


Egyébként kemény munka van ebben, nem csak barnaság meg póz. Jah bocs annak van kemény munka aki nem szedi a sok szart. Anélkül 1 hónap alatt is lehet már látványos változás.

2013. jún. 27. 23:23
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem egyik fürdőgatya se tetszik, szerintem a kicsit hosszabbak jobban állnak egy pasin, de ha választani kell, akkor inkább a második, az egy fokkal jobb.
2013. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

JJaaa... a gatyát nem is néztem. :D

Nem tom, de én 1 db fiút sem láttam strandon ilyenben (1 hete voltam 4 napot Balcsin), csak az 50< bácsikat. :)

2013. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát ott miket hordtak? A bermudákat?
2013. jún. 27. 23:43
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszukkal nincs bajom, sztem egy jó testre simán lehet hordani rövidebb (akár "fecske", de nem az oldalt megkötős 70es évekbeli fajta, nyilván :D) úszónadrágokat is, a hosszabbak sztem gyakran semmilyenek, hülyén állnak.

De ezek nem tetszenek. A másodiknak a fehér csíkozása sztem elég bazári hatású. És egyáltalán ezek a madzagos-megkötősek nem tetszenek.

2013. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!