Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A textil festek megfogna? Plz...

A textil festek megfogna? Plz segitseg

Figyelt kérdés

kaptam egy vaszon cipot, aminek a nyelve fekete-rozsaszin kockas, namarmost en ruhelem a rozsaszint.Mikor megmostam vizzel sotetebb lett es megtetszett mert lett egy bordos arnyalata( persze csak mig nem szaradt meg)

Szoval az volna a kerdesem, hogy hol es milyen textil festek van ami megfogja? nem vog fogni? ha esetleg egy eso elkap szamithatok ra,hogy majd folyik le rollam a szines viz...

rozsaszinrol bordora-vorosre



#festék #cipő #textil #vaszon cipo
2013. jún. 30. 16:16
 1/4 infomoly ***** válasza:
Szerintem próbáld meg textil filccel befesteni. Rá van írva, hogy kell használni, fixálni. Hobby boltban sokféle van.
2013. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
filcel nem jo, ugy foltos lesz :-??
2013. júl. 1. 12:00
 3/4 infomoly ***** válasza:

Én anno pólókat festettem por alapú textilfestékkel. Főzni kellett a festőlét és a pólót már nem emlékszem hány órán keresztül. Flamingó volt a festék tasakjára rajzolva és háztartási vegyiboltban vettem. Ecettel vagy sóval kellett fixálni. Aszem a festőlébe ment a só és a végén az öblítőlébe az ecet. Nem fogott, csak mosáskor eresztette a színét. Bár olyan volt, hogy a pirosra festett pólóm halványan, de megfogta az atlétámat, mikor rajtam volt...


Ha a cipő tényleg vászon és nem műszálas, akkor megfogja. A műszálas holmit kevésbé.

2013. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tégelyes textilfestékek! Bele kell vasalni az anyagba száradás után.
2019. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!