Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Málnapiros cipőhöz neon...

Málnapiros cipőhöz neon citromsárga táska nagyon durva?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy. egy izlestelen ostoba ember vagy, de mivel ez egy tolerans vilag, azt veszel fel, amit akarsz (még...), max. majd jol kirohoglek.


Imagine all the people...

2013. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, mivel a málnapiros szép, élénk és visszafogott is egyszerre, a neonsárgával meg már gáz, mert elrontja az összhatást, stílustalan. Én biztosan nem venném fel, hogy te milyen vagy, azt nem tudom. Egyszerű táskával passzintanám (fekete, nude).
2013. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

még jó, hogy a madame ilyen jó emberismerő, gondolom hol fordulhatott meg annyi ember. :D és még angolul is tud, wow:) riszpekt (nem nagy).


2. kösz, hátja, kicsi cipő és mini táska, de azért ...:)

2013. júl. 1. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Én simán felvenném. Külföldön egyáltalán nem rökönyödnek meg ezen, csak kishazánkban néznének ízlésficamosnak. Nekem amúgy olyan '80-as évekes beütése lenne :D
2013. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi:) ja, egyébként tényleg egy kicsit. de tök jó, azóta találtam már piros-sárga kombót és nem rossz - megnyugodtam:)


[link]


[link]

2013. júl. 1. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Nyáron én is próbálok minél színesebben, már-már papagájosan öltözködni. :D Pl. neonsárga felső, neonzöld rövidnaci, neonrózsaszín táska... :))) Számomra sokkal visszataszítóbb az, ami a legtöbb embernél ősszel-télen megfigyelhető: igyekeznek minél sötétebb, jellegtelen színeket felölteni magukra, és csodálkoznak, hogy sz*r a kedvük... :) Ha te jól érzed magad színesben, ne aggódj azon, mit gondolnak mások. :)
2013. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!