Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SŰRGŐS! A Zaraba meg az ehez...

SŰRGŐS! A Zaraba meg az ehez hasonlo uzletekbe /pull, bershka/ most nagyon jo akciok vannak csak mivel en nem jutok fel olyan gyakran pestre ezert kb meddig lesznek ezek az akciok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 23:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem nem sokára vége 4-5 nap ( már egy hete akció van).
2013. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok véletlenül, ez csak Bp-n van, vagy Debrecenben is talán?
2013. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyébként ezeket honnan tudjátok, hogy mikor vannak akciók, azon kívül, hogy elmentek és megnézitek?:)
2013. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én vettem most a Pullban egy gatyát. Megkérdeztem a nőt, hogy nem lesz-e olcsóbb még, mert akkor várnék. Azt mondta, hogy esetleg augusztusban, ha még marad belőle. Szóval ebből azt gondolnám, hogy addig még eltart az akció. De azt is mondta, hogy a központból küldenek mailt, ha le kell árazniuk a cuccokat, és akkor kezdenek címkézni, szóval időpontokat nem tudott nekem mondani.
2013. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon koszi a valaszokaat kiveve egyett

annak uzenem hogy van ezeknek a uzleteknek weboldaluk es onnan tudom hogy akciok vannak :)

2013. júl. 16. 02:08
 6/11 anonim ***** válasza:
nem addig tart amig minden el nem fogy? csak tényleg az a baj hogy a jókra rögtön lecsapnak:( de sajnos én is csak jövőhéten tudok menni:/
2013. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

nekeem ez az egyetlen kabat kellene :/

2013. júl. 18. 23:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam én megkérdeztem a Zara-ba azt mondták a nadrágok még biztos le lesznek egy darabig mivel elég sok van még belőlük, a többi cuccot elkapkodták én zakóért mentem, de feleslegesen vettem 1-2 nadrágot és 1-2 pulcsit nem tudok mikor veszek legközelebb kötött pulcsit a zara-ba 4 ezerért !
2013. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Láttam tegnap egy hasonló kabátot az ÁRkádban. De nem volt leárazva, mert új kollekció.
2013. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegul vettel? :D :)
2014. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!