Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A new yorker-be vannak nagyobb...

A new yorker-be vannak nagyobb méretű ruhák is?

Figyelt kérdés
44-46os a méretem..vannak pl a new yorkerbe ilyen méretű ruhák? ?
2013. júl. 16. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nincs..régen jóval nagyobb darab voltam, bár csak 40-42-es, de így is alig találtam ott magamra valamit, főleg nadrágot nem, felsőt még csak-csak.
2013. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Takko-ban és a C&A-ban vannak nagyobb méretek is.
2013. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
H&M-ben szoktam látni ezekben a méretekben (is) ruhákat.
2013. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
c&a.
2013. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A H&M-nek van egy külön kollekciója H&M+ néven. 44-54-es méretig árulnak ruhákat. De a sima kollekciójukban is 46-ig vannak méretezve azt hiszem a dolgok. Árban talán még jobban is jársz, mint a New Yorkerben, én legalábbis nagyon olcsón tudok dolgokat kifogni. Érdemes megvárni a leárazásokat is, mert általában a nagy méretek maradnak meg utoljára, a kisebbeket elviszik, és akár 70%-os kedvezménnyel is meg tudsz vásárolni 1-1 darabot.
2013. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 42-es a méretem, New Yorkerben nadrág esélytelen (széles a csípőm, pedig van 42-es számozású nadráguk, nem jön a combomnál tovább.) pólót viszont könnyen találok, legtöbből elég az M-es. Ruhát is vettem már ott.


De én is inkább a H&M-et ajánlom, nadrágot mindig ott veszek, vagy a C&A-ban. Ott legtöbbször jó rám a 42-es, de ha nem, van nagyobb is. Sokkal barátiasabban vannak szabva :)

2013. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet 40-eset és 42-eset is kapni.

Anyukámnak ilyesmi a mérete és a mellei is nagyok de a múltkor vett ott magának egy tök jó pólót. De a New Yorker amúgy nagyon jó. Minőségi cuccai vannak. Nekem volt olyan pólóm onnan ami 3 évig írta és 1500 ft körül volt.

2013. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!