Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az ilyen táskákr...

Mit gondoltok az ilyen táskákról? (képpel)

Figyelt kérdés

Csak visszafogottabb mintákkal:

[link]



2013. júl. 18. 12:37
 1/7 A kérdező kommentje:

És erről?

[link]

2013. júl. 18. 12:40
 2/7 anonim válasza:
Nem az én stílusom, de az egyik barátnőm ilyeneket hord, és neki nagyon jól áll :) Persze az sem mindegy, hogy mivel veszed fel
2013. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez stílus kérdése, én nem rajongok értük, de ahogy az előttem szóló is mondta, van akihez nagyon passzol.
2013. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem stílusom egyik sem. Az első nem is tetszik, mert olyan batyuszerű. A második aranyos.
2013. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a 2. egy kicsit jobban tetszik. És milyen ruhákkal néznek ki jól az ilyen táskák?
2013. júl. 18. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a második nem tetszik. Unom a sok ilyen mintát. Eddig is voltak, senkit se érdekelte a néptáncosokon, az idősebbeken és azokon kívül, akik szerették a népi hagyományokat, de most hirtelen menő lett, így már mindenkinek kell... Az elsőt elhordanám pl strandra, vagy ha elszaladok a boltba (persze ha ingyen kapnám, mert nem venném meg).
2013. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Keddves utolsó! Sajnos tényleg vannak olyanok, akik csak divatból hordják, mint például a kereszteket is. Én nem divatból hordanám, szeretem az ilyen stílusú dolgokat, és néptáncolok is. :)
2013. júl. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!