Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövid póló+leggings?

Rövid póló+leggings?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy a rövid póló-leggings párosítás nagyon gáz és csak a k..vák hordják így.. ha feketét veszek fel, ami nem átlátszó, akkor még elfogadható? [link] itt ez a cikk; az én lábaim olyanok mint a modelleknek a vége felé..azt írják, ilyen alakkal fel lehet venni.

2013. júl. 20. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mutatsz képet felveheted :D
2013. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem fotózkodni :D:D:D további válaszok? :D
2013. júl. 20. 15:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több válasz, egyébként meg vedd fel, csak ne csodálkozz ha megbámulnak. :D
2013. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
persze, én is hordom így, csak az én leggingsem virágmintás, meg egy számmal nagyobb, nem feszülős :) ja, plusz a jeggingsemet is rövidebb felsővel hordom :)
2013. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na akkor jó:)) meg amúgy se érdekel mások véleménye, de ha megbámulnak emiatt az utcán akkor igen. :DD úúú és jeggingset hol vettél?:)
2013. júl. 20. 17:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
megfognak bámulni, mert nem illik
2013. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel mások véleménye, de feltetted a kérdést. Csak én érzem az ellentmondást? A leggings bizony gáz, ha rövid felsővel van hordva. Tök jó, hogy saját állításod szerint modell alkatod van és ezért úgy érzed, hogy te kivétel lehetsz, de még ha így is van, akkor is magamutogatás, ezért gáz. Továbbá nem értem, hogy miért okoz sokaknak gondot, hogy feneket takaró pólót vegyenek fel. Hogy nekem mért fáj ez? Nem fáj, csak még SOHA nem láttam ízlésesnek és előnyösnek ezt a kombinációt SENKIN, viszont napjában minimum 10 karfiolos, hájas segg, mamut vagy fogpiszkálóláb üti ki a szemem, a cikkben említett tevepatával egyetemben, így azt hiszem nem túlzás az a "soha senkin" című állítás. A megoldás egy egész alakos tükör, egy őszinte hozzátartozó vagy némi önkritika lenne.
2013. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fel, de ha nézed, a modelleknek nincs tevepatájuk. Nem mindegy milyen bugyit veszel alá, lehet kimondottan olyan párnázott bugyit venni, amit leggings alá hordanak, így nem vág be.

Ami fontos, hogy a puncidat és a fenekedet takarja, rövidebb pólóval egyáltalán nem néz ki jól. Régen én is sokszor hordtam leggingset de csakis combközépig érő felsőkkel, vagy hosszú pulcsikkal. Inkább vegyél fekete jeggingset, jobban néz ki, nem tapad rá a fenekedre, és sokkal komfortosabb.

(Legalábbis én nyáron rühellem a leggingset, egyáltalán nem kényelmes, és nagyon az emberre tapad)

2013. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
jeggingset h&m-ben vettem, egyébként szerintem bárhol lehet már.
2013. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ne vedd fel röviddel, hidd el, ha szép az alakod, azt egy hosszú felsővel sem tudod eltakarni és sokkal jobb, ha nem raksz ki mindent a kirakatba, olcsóvá válsz tőle!
2013. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!