Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi néz ki jobban...

Szerintetek mi néz ki jobban ilyen melegben, egy rövid- nadrág vakítóan fehér lábakkal, vagy hosszúnadrág és akkor nem látszik, hogy milyen fehér az ember lába?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fehér a lában, ezért hosszút hordok ilyen melegben is, esetleg szoknyát harisnyával, mert szerintem szörnyen néz ki, mikor valaki világít, olyan fehér. Ti is így vagytok vele, vagy szerintetek ez hülyeség? 28/N
2013. júl. 24. 17:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Rövidnadrág akart lenni.
2013. júl. 24. 17:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát nem érdekli milyen fehér vagy, vegyél fel rövidnadrágot.
2013. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is fehér a lábam,de nem fogok megsülni.Na meg ha állandóan hosszúba jársz,sose fog lebarnulni.
2013. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb rovidnadragot vennek fel, es mit erdekel, hogy mit gondol mas, a lenyeg, hogy en jol erezzem magam a boromben. De szerintem nem olyan gaz, ha feher a labad, sok nonek feher! En nem birnam elviselni ilyen melegben a hosszunadragot csak azert, mert feherek a labaim. Engem egyaltalan nem zavarna, de a hosszu nadrag mar igen.

Ne rontsd mar el a nyarad, en alig vartam, hogy megszabaduljak a hosszu cuccoktol, mert kenyelmesebb a rovid, meg nem kell annyit mosni sem!:D Pedig nekem is eleg feherek a labaim! Szerintem ne parazz ezen! En nem birnam ilyen melegben a hosszu cuccokat.


De a te dontesed. Nem akarlak megszolni, meg ilyenek, mert a te dontesed! De en nem kinoznam magam! Ha nem nyaron veszed fel a rovid cuccaid akkor meg mikor?

Szerintem ne zavarjanak a feher labaid!:)


De a dontes rajtad all...!:)


Udv!:)

2013. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont ezért nincs sok rövid cuccom, mivel nem is nagyon hordanám őket. Engem nem az érdekel, hogy megszólnak, én sem szólok meg senkit, hanem saját magamat zavar, ha rövidet veszek fel és látom, hogy fehérek. Egyébként nem szenvedek hosszúban sem, az én hőérzetemnek nem számít, hogy hosszú, vagy rövid a nadrág szerencsére, csak kíváncsi voltam, hogy mások szerint sem túl esztétikus látvány-e, de ezek szerint én csak kivétel vagyok.:)
2013. júl. 24. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hófehérek a lábaim, de nyugodt szívvel mutogatom őket. Ha formára jók, senkit nem érdekel a szín.
2013. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!