Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak a téli csizmámma...

Mit csináljak a téli csizmámmal, hogy ne csússzon annyira a talpa?

Figyelt kérdés

Szinte teljesen sima a talpa és nagyon nagyon csúszik.


[link]


2013. júl. 29. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Verjél bele szöget. De nehogy fordítva!!!
2013. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez nem csizma, ez mamusz
2013. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen csizmám kutyasétáltatáshoz, én vájtam mélyebb rovátkákat a talpába :) a tied eredetileg is sima volt, vagy elkopott?
2013. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán azért csúszik mert ez egy szobamamusz?!


Igénytelen lányok hordanak ilyet utcára...

2013. júl. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az enyém ha jól emlékszek recés volt de nagyon hamar elkopott, pedig nem sokat volt rajtam.

Lehet hogy igénytelen egyeseknek, de eddig egy téli cipőm se volt ilyen meleg, és ennél fogva nem nagyon érdekel hogy néz ki, amíg ilyen pihe puha és meleg :)

2013. júl. 30. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, gondolom akkor ebből a puhább, szivacsosabb gumiból van a talpa. Nekem is ilyen van, sajnos jobb ötletem nincs, mint amit írtam... arra számíts, hogy ez csak hóban és latyakban segít, de én pl. egy bevásárlókocsit ugyanúgy nem tudok eltolni benne, ha jobban meg van pakolva, ezért használom csak kutyázáshoz :)
2013. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!