Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az baj, ha 16 évesen nőcisen...

Paris hilton kérdése:

Az baj, ha 16 évesen nőcisen (de nem kurvásan) öltözök, szal magassarkú, szoknya?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj, miért lenne az!?

Úgy öltözöl, ahogy te szeretnél és azt veszel fel, ami neked tetszik.

2008. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez így igaz, de azért egy határva...16 évesen nem 15 cm-sarokkal kell mászkálni, ugyanekkora szoknyával...

A lényeg az ésszerűsé, akkor nem lesz baj.

2008. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
szerintem nem baj! én 17 vagyok, de én is szeretek nőiesen öltözködni és igényesnek lenni..aki meg azt gondolja, hogy kurvás az valószínűleg irígy..még mindig jobb, mintha gyerekesen öltöznél.:D
2008. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
84%
sztem attól hogy valaki nacit vesz fel vagy lapostalpút ugyanúgy lehet nőies, kedves utolsó hozzászóló:)
2009. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
63%
Amúgy sem a ruha teszi az embert... az a fontos hogy önmagad légy:)
2009. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Én nem is szeretem a magassarkut a csajokon :S

Szerintem nem áll, a normál edzöcipő ami nagyon tetszik egy csajon :)

16/F

2009. júl. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért nem szereted?Sokkal szebb benne a láb pedig . Az edzőcipő meg elég tramplis.
2009. aug. 14. 22:19
 8/13 anonim válasza:
64%

A bütykőd lesz igazán nőies úgy 30-40 éves korodban, ha nem előbb.

Szerintem lehet időnként szépen, nőcisen öltözni időőnként, de nem mindig. Így hogy mutatsz majd időnként újat a pasiknak? Hogyan lehet azt fokozni? Ebbe is gondolj ám bele. 22/L

2009. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Anyám most 50 éves, de már 40 évesen csúnya bütyökje van a kislábujján, lábujjai össze vannak nyomva, talpán tenyérnyi bőrkeményedés, amit minden este próbál pengével lekapargatni.

Kell még egy kis ízelítő a "minden nap magassarkúban járásról"?

2009. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kortársaim! (16-17 éves válaszolók)

Miért van az, hogy nektek már az edzőcipő tramplis? Annyira nagyok azért nem vagytok/vagyunk, hogy már az edzőcipő tramplis legyen, és folyton csak magassarkúban kelljen járni. Kicsit szálljatok már le a magas lóról, nem csak ez a két átmenet van, és elég nevetséges, amikor még gimnazista lányok osztják az észt arról, hogy mi ilyen, és mi olyan. Felnőtt nők is hordanak edzőcipőt, és például én sem hordok folyton magassarkút, pedig szeretem, de a porckopásos térdeimmel nem egy leányálom. És ettől még nem érzem magam tramplinak. Egyébként meg ne légy benne olyan biztos, hogy annyival szebb vagy magassarkúban, mint egy nálad esetlegesen szebb, általad tramplinak titulált lány.


Egy 17 éves trampli, aki jól érzi magát így ;)

2009. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!