Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emo ruhákat hol lehet szerezni...

Emo ruhákat hol lehet szerezni? Milyen ruhákat kiegészitőket ajánlotok?

Figyelt kérdés

#ruha #emo #kiegészitõ
2013. aug. 2. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
akárhol. a lényeg, hogy lehetőleg fekete csőnadrág legyen, a pólód az valamilyen mintás (koponyás vagy akármilyen) lehetőleg az is fekete, húzz egy tornacipőt, és aggasd magad teli mindenhol szegeccsel, kockás dolgokkal.
2013. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi :)

de van valami konkrét bolt ahol fõleg fekete cuccok vannak stb?

2013. aug. 2. 09:21
 3/12 anonim ***** válasza:
bármelyik üzletben találsz ilyet, new yorker...
2013. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az már kiment a divatból,nem?
2013. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a stílus örök :) és én nem követem. divatot...azt veszem fel ami tetszik xD
2013. aug. 2. 14:31
 6/12 anonim ***** válasza:

A Claire's-ben lehet jó kiegészítőket szerezni

[link] itt vannak jó cuccok

[link] itt meg még jobbak, csak drágábbak.

A leggyakoribb kiegészítők szerintem a 3 soros piramisszegecses öv és a kitűzők.

2013. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még megvannak a régi kiegészítőim, úgymint a lila fekete szegecses öv, csíkos, kockás kéz bigyók,fülbevalók. ha gondolod megeggyezhetünk (és még jobban is jössz ki mintha megvennéd újonan drágábban)
2013. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat főleg a linkeket :)
2013. aug. 5. 15:39
 9/12 Ájron válasza:
Hát hallod, nem biztos hogy az Emo a stílus irányzat amit követned kéne. Igazából egyiket sem érdemes. Legyen saját stílusod. Nem kel megszállottan keresni, csak ha megtetszik valami azt veszed föl, és egyebek. Nem kell neked sémákba bele illened mint az Emo, vagy goth vagy bármi. Önmagad legyél.
2013. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem is akarok O_O egyzserűen tetszenek az ilyen uhák....nem vagyok emo se goth, önmagam vagyok....de mi a baj abban ha tetszenek az ilyen sötét ruhák? áh..nem érthetik azok akik szürke egerek és a normálisnak számító társadalomba tartoznak -.-" megvetik a visual kei-t az emo-t gothot stbt....ahhh....
2013. aug. 10. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!