Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég testes vagyok most, 169...

Elég testes vagyok most, 169 centi vagyok és 80 kiló. Nagyok a melleim, van derekam (szóval nem vagyok rönktestű), de nagy a hasam. Milyen fürdőruhát húzzak?

Figyelt kérdés
A combom is vastag, főleg a felső része... fenekem is van, karom is van, mindem van:D Viszonylag arányos vagyok, de nagydarab. Most szeretnék fürdőruhát venni, és gőzöm sincs, hogy milyen is keressek. arra gondoltam, hogy valami tankinit vennék, mert mégsem egyrészes, de nem is haskidobós. Szerintetek jó lenne az, vagy maradjak egyrészesnél? (Netán fel se merjek venni fürdőruhát?:D)
2008. jún. 27. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tankini szerintem jó választás, jobb mint az egyrészes, ha nem zavar a hasad annyira akkor akár valami ilyesmi is jó:

[link]

2008. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan vegyél fürdőrucit. :) Egyrészesben és tankiniben is nagyon sok féle szabású és színű van, szóval próbálj fel néhányat és meglátod. Optika dolgokkal is tudsz csalni, pl ne vegyél nagy virágmintás tiri-tarták, az kövérit és a keresztben csíkos is, viszont a sötétebb színek a hosszában csík az slankít, és van olyan is ami középen sötét és a két oldalán világos színű, szemből az is karcsúsít. Szóval hajrá!
2008. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Sokáig fürdőruha boltban dolgoztam, és tapasztalatból mondom,hogy egyrészes fürdőruhát ne vegyél!

Bármit, csak azt ne, mert abban tényleg rönktestü leszel.

mindenkit, aki hasonló testalkattal bírt mint Te, rábeszéltünk a bikinire. Sok sikert!

2008. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem én is hasonló helyzetben vagyok mint te(alkatilag) én me vettem két bikinit, ilyen megkötős alsójút,az nem szorítja le a csípőm és így nem fordul rá a feleslegem:D...szerintem olyat vegyél amiben jól érzed magad, és ne érdekeljen hogy mit mondanak mások...:D
2008. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, vettem egy klassz tankinit, sztem még "le is vesz" pár kilót, mert nem olyan nagyon tapadós, fekete az alapja és nem látszik ki a pacakom.:D
2008. júl. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!