Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként hogy tudok stílust...

Férfiként hogy tudok stílust váltani? Min tudok változtatni?

Figyelt kérdés
Ami nekem eszembe jutott eddig: gyúrás, több napozás, szoli (nem visszataszító "szolibarnáig", csak egy nem kirívó színig), fogyás. Mivel kontaktlencsés vagyok lehet, hogy csináltatok egy jó kis szemüveget (a színes kontaktlencsével már ráfáztam). Meg még egy hajfestésre gondoltam (sötétbarnáról világosabbra, NEM szőkére...)

2013. aug. 3. 22:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, meg a kategória is eleve: öltözködés, új ruhák. De más ötletem nincs.
2013. aug. 3. 22:30
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szolizz és fess hajat.

A természetes szín szebb, kortól nemtől függetlenül.

A hajfestéssel az a baj, hogy rendszeresen kell csináltatni.

Szerintem kérj a fodrászodtól szakvéleményt, milyen haj állna jól, menj be más üzletekbe.

:)

2013. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a hajfestéssel és a szolival ki is lőtted az esélyedet arra hogy jó stílusod legyen

a férfiből gondolom hogy 18 év fölött vagy,így szolival és hajfestéssel nem sok nőnek jönnél be,max pirult cicáknak,de azoknak akiknek a férfiakra van igényük nem túlzottan

a gyúrás sem egy létszükség,a nélkül is lehetsz jó pasi,de mielőtt döntesz azt kell megnézned hogy mik állnak jól neked

2013. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szolival nincsen gond . Hajfestés valóban nem muszáj,ha a formája jó :)
2013. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a hajam formáján nem tudok változtatni. Próbáltam már növeszteni is, de felfelé nő, olyan lesz a fejem mint egy mikrofon. Így marad a rövidre vágás, de azt meg zselézni nem tudom...
2013. aug. 4. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Viccelsz? A felfelé növő haj egész jó. De ha festeted, és szolizol nem leszel más csak egy műpasi. Nekem nincs annál undorítóbb, mikor elkezd lenőni a haj, a rövidnél pedig még jobban látszik. Illetve a szoli... hát minek szoliznál, mikor orr a nap? Gyönyörű barnára lehet sülni a naptól, de ha szolizni jársz az már szerintem gáz. Nem vagy te plázacica :)


Nincs a lenőtt hajnál undorítóbb:


[link]


És hidd el 2 hetente kellene fodrászhoz járj. A szolira meg könnyű rászokni, mert "sose leszel elég barna" érzést kelt. A végén (hiába határozod el, hogy csak egy kis szoli) úgy néznél ki, mint egy páwa.


A legjobb amit tehetsz, hogy kimész a napra, bekenve magad védőkrémmel, és felhasogatod a fát, amit télire kell, vagy elkezdesz kertészkedni a napon (építs egy szalonnasütő helyet, vagy valami).


Ezzel erősödsz, barnulsz, a nap kicsit megszívja a barna hajad, mégis természetes maradsz. Mindenféle művi rásegítés a férfiasságodból von el.


A gyúrást is felesleges súlyzókkal csinálni, szerintem az a legszebb test, ami önmagát használja. Pl. húzódzkodás, fekvőtámasz, felülés, de a lényeg, hogy a saját súlyod emelgesd :)

2013. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ott* nem orr :)
2013. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!