Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hogyan hordjátok a...

Lányok! Hogyan hordjátok a maxi szoknyát? Milyen cipővel, milyen felsővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Láttam a Promodban ezt a maxi szoknyát:


[link]


Van még piros és bész színben is. Ősszel szeretném hordani, csak tanácstalan vagyok, hogy milyen cipővel, felsővel, kabáttal lehetne ezt hordani.

Normál testalkatú vagyok (165 cm, 55 kg). Szerintetek a nem magas lányok is vehetnek fel maxi szoknyát? Nem szeretnék úgy kinézni, mint aki zsákot húzott magára.


Előre is köszi a tippeket!


26/n


2013. aug. 6. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Jó választás! :)

Én már tavasz óta nyúzom a maximat, és azért is szeretem, mert sokféleképpen lehet kombinálni. Ősszel húzz hozzá egy vastag pántos topot, amit betűrsz a szoknya alá. Fölé vehetsz egy színben illő motoros dzsekit, cipőnek pedig egy sarut. :)

2013. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ: )


Őszre már hűvös lesz a saru. Balerina cipővel vagy fűzős, lapos cipővel szerinted helyettesíthetem?


Ilyesmire gondoltam:


[link]

2013. aug. 6. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ezek a szoknyák nyárra vannak kitalálva sarukkal, papucsokkal mutatnak jól nem pedig őszi cipőkkel
2013. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van több, de én eddig csak nyáron hordtam. A nem magas lányok is hordhatják, csak ne legyen mintás, csak egyszínű, vagy esetleg függőleges csíkos.

Én is saruval szoktam hordani, vagy telitalpú szandállal, attól függ mihez van kedvem. Láttam már tornacipővel is, de nem tetszett.

Egyébként el tudom képzelni rövid farmerdzsekivel, vagy bőrdzsekivel is.


21/L

2013. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!