Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért probléma az hogyha lány...

Miért probléma az hogyha lány létemre "fiús" a stílusom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

tipikus gördeszkás stílusom van,mivel gördeszkázom is :D

imádom a torna és a deszkás cipőket,illetve a fullcapet..

Nem szeretem a szoknyákat,a topánkákat stb...

És ez sok barátomnak furcsa :S


Amikor elmondtam egy srácnak hogy nem szeretem justin biebert és a one directiont akkor teljesen elképedt..szóhoz sem jutott.

Én szeretem magamat,szeretem hogy sosem ribiznek le,

de sokszor már nagyon kellemetlen hogy az emberek "meglepődnek"


szerintetek ez baj?

13/Lány



2013. aug. 6. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2013. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyeltalán nem baj. Sőt én ugyanolyan vagyok, mint te mindössze annyi különbséggel hogy gördeszka helyett focizok és 2 évvel öregebb vagyok. :D
2013. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Miért lenne baj? :D szerintem tök jó,hogy egyedi stílusod van,és nem állsz be a sorba. Amúgy én is deszkázom:D 14l
2013. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd remélhetőleg kinövöd. Te még nagyon kicsi vagy, de 18 évesen azért már illő nőiesen kinézni.
2013. aug. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyan ilyen voltam egészen 14 éves koromg :) még ma sem hordok szoknyát, de a topánkát felveszem mert bepál a lában a tornacipôben :D
2013. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem is tök jó, hogy kilógsz a sorból :D

Annyira nem fiús stílus ez sem, pl ha a viselkedésed nem tahó, egy halvány sminkkel még szuperebb lehet szerintem:)

Én 17 éves lány vagyok, általában szakadt farmerban járok, motoros felsőben...vagy...kicsit felfutott fekete harisnya, rá egy short, nagyobb méretű zenekaros póló, hózentróger és acélbetétes bakancs^^

Azt hordd, amiben jól érzed magad:))

2013. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem gond. Én is ilyesmi fiús öltözködésű vagyok :)

Deszkáztam meg focizok is. Tornacipő,csőnadrág és pulcsi, kis smink vasalt haj :) Ez elfogadható?

14/L

2013. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én sem vagyok valami lányos :)

Rocker vagyok, és vállalom. Ennek így kell lenni.

Én is 13 vagyok. 36-os lábamra egyetlen egy acélos bakancsot találtam, de koncertekre mindig abba mentem. Egyszer meg elfelejtettem, mert siettem, és strandpapucsban álltam a haverok mellett. Furcsán néztek rám,hát el is hiszem... :D Azóta "Papucs" a becenevem xDD

Amúgy nem értem én se :D nekem mindig beszólnak érte, hogy öltözzek már lányosabban... :D

2013. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert homarnak neznek!

Csupan ennyi..

2016. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!