Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne ha? 176cm magas...

Gáz lenne ha? 176cm magas vagyok szerték magasarkúba járni de ugy tul magas vagyok:s és rosszul érzem magam ezért szinte csak torna csukát hordok.

Figyelt kérdés
szerintetek is gáz ha ilyen magasan magassarkuban járnák mikor nálam minden pasi kisebb:S:S
2009. okt. 26. 14:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:9

én 16/L

2009. nov. 15. 09:13
 12/15 anonim ***** válasza:

Én 13 éves vagyok, és 167 centi.Én bátran hordok magassarkút (7-8 centiset).Ha jó az alakod, és szépen tudsz benne járni, akkor bártan hordj.:)

Nincs is ennél nőiesebb dolog:)

2009. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 182 vagyok, és nem szeretem a lapossarkú cipőket. Nem tehetek róla, ilyen az izlésem. Persze azokból is van jópár nekem, de egy magassarkú (ha nem is a 15 centis platform, de egy 7-8 centis cipő) sokkal nőiesebb.

Úgy vagyok vele, hogy szerintem inkább az a rossz, ha egy magas lány állandóan lapossarkúban van. Mert akkor látszik rajta, hogy zavarja a magassága.

Engem is zavart az elején, de eddig mindenki csak azt mondta, hogy olyan jó neked, hogy magas vagy. Hát na, nem kell rózsaszínre festenem a hajam, hogy kitűnjek a tömegből:)

Te meg még nálam is alacsonyabb vagy, szóval szerintem csak nyugodtan:)

A magasságot csak tudni kell viselni, ez a titka.

2009. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
na én is uyganezt akartam kérdezni...mivel 173 cm vok és 16 éves ,és ugye most jön a tél mindenki divatos csizmába,nekem nagyon teccenek a magassarkú nöies cszmák nem az a huu de magas sarku hanem csak egy kicsit,de mivel magas vok alapba ezért nem is tom mien látvány lennék.mostmár látom hogy nem is anyira gáz...:)
2009. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen ...igen hát köszönöm a válaszokat most egy kis önbizalmat kaptam(L)tőletek:D
2009. nov. 18. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!