Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a "stílusosan" laza...

Milyen a "stílusosan" laza nyárias férfiviselet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire, hogy mintás ing, vászongatya, de nem tudom pl ahhoz milyen cipő megy. A papucsot meg szandált hagyjuk, mert paraktikus, de szerintem nem stílusos. Illetve nadrágnál is úgy gondolom, hogy a bermuda nem az igazi.
2008. jún. 29. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Ez egyéniségtől függő de pl hoszzú vagy térd de semmi féle képpen rövid farmer vagy és ingel ami gyűrött semmi féle képpen se legyen kivasalva nyárias könnyü pl rövidujjú ing!! én lány vagyok de apu igy öltözik és elégé jól áll nagyon sok pasinak puszi
2008. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
jah és ne feled az idei trend asárga cuccok sárga csíkos mintás ingek!
2008. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát én nyáron így öltözködök: vékony kockás ingek vagy mélyebb v-nyakú pólók, ha nem a városban vagyok akkor ujjatlan ing. Kalap, kicsit térd fölé érő szövetstílusú nadrág (szürke fehér csíkokkal, sima fekete stb) esetenként a nadrágon lógó hózentróger, vékony vászoncipő ( [link] Itthon pedig kosaras short :D


18/f

2011. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de a link hibaüzenetet ad.
2011. jan. 14. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!