Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyenek a nadrágjaim?

Miért ilyenek a nadrágjaim?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje ezt tapasztalom.

Régebben vettem egy sima csőfarmert. Hordtam egy ideig. Azonban egy idő után a mosás után , nem hogy összement volna , hanem kitágult. De jóval nagyobbra mint gondoltam volna. Azóta kb. minden nadrágommal így járok legyen az hosszú vagy rövid.


Annyira kitágulnak ,hogy övet kellett vennem hozzá de azzal meg ilyen "púpos" lesz a nadrág. És kitágul és állandóan lecsúszik.


Egy picit kisebbet azért , nem merek venni ,mert mi lesz , ha az meg nem fog kitágulni? Mit tegyek?


Átlagosnál egy icipicit teltebb vagyok de nem nagyon.



2013. aug. 12. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol szoktad vásárolni a gatyáidat?
2013. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A hosszúakat vagy Bershka , h&M


A rövideket legtöbbször Tally weijl

2013. aug. 13. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
nekem is kitágulnak meg kinyúlnak,legalábbis a többség,az egyik olyan szinten kitágult hogy lecsúszott rólam,egy van ami nem tágult ki,azt takko-ban vettem
2013. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nálam is kitágultak egy időben majd rájöttem h ha

-nem centizem nagy fordulatszámon

-kifordítva mosom

-levenni normálisan veszem le a bokájánál fogva és nem rántom le


így egész sok ideig szép ^^

2013. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:


jah és még annyit hha egy fújós flakonba töltessz forró vizet nagyon pici öblítővel két hordás közt fújd be a boka/térd/slicc részt, hátul a fenék aljánál és szintén a térdhajlatot és vasald át

2013. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!
2013. szept. 4. 19:44
 7/7 A kérdező kommentje:

Csodálkoztam mert nem a legolcsóbb kínais dolgokat veszem meg hanem olyat ami esetleg talán jobb minőségű és tovább bírja.

:)

2013. szept. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!