Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Óramárka, ami érezteti hogy...

Óramárka, ami érezteti hogy az illető pénzes (férfi)?

Figyelt kérdés

vagányan öltözködő 20év körüli srácnak.

kb 80ezerig


2013. aug. 13. 19:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

80 ezres órától senki se fog pénzesnek nézni, nevetséges vagy ha azt hiszed, hogy itt kezdődnek a drága órák...

Linkelni szerintem azért nem linkel senki, mert a 80 ezer és a pénzes kizárja egymást, manapság drágább telefonokkal mászkálnak az iskolában. Vegyél egy hamis Rolexet, kérdésedből kiindulva úgyse hozzáértő társaságban mozogsz.

2013. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
80e Euro ra gondolsz? Akkor tudnek mondani egy ket markat, de 80k oszinten semmi.
2013. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

jaj, biztos valami kis csóró panelproli vagy, aki egy drágának tűnő órával próbál kitűnni a szürke kis barátai közül. ha gazdag lennél, nem ilyen szánalmas műmájer, egyrészt nem itt tennéd fel ezt a kérdést, másrészt magadtól is tudnád mi az ami stílusos, mert akinek pénze van, az rohadtul nem arra hajt hogy lássák rajta, hanem hogy a saját társadalmi rétegében a hozzáértők felismerjék mije van. az leszarja, hogy a csórókat lenyűgözi-e. ha csaj lennél akkor meg hordanád a kamu louis vuitton táskákat. azt a 80 ezret meg költsd inkább a rezsire, ne egy flancos órára amit rajtad kívül mindenki magasról leszar majd.

az meg külön nevetséges, hogy azt hiszed, itt senkinek nem telik drága telefonra, mintha ez olyan ku.rva ritka lenne ma már.

2013. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Kedves válaszolók!


A kérdés az volt, hogy "Óramárka", nem pedig "Konkrét óra termék".


első voltam.

2013. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Előző, a kérdés akkor is hülyeség. Nem egy 80ezres óra fogja valakiről éreztetni hogy pénzes.
2013. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hublot, Rolex, de nem 80 ezer Ftbe kerülnek.
2013. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy casio van, 25volt, de olyan elképesztően néz ki, hogy mindenki azt hiszi, h milyen drága volt aztán én csak nevetek:D sok mindentől függ, egy márkán belül is többféle óra megtalálható lehet 100ezerért gagyi kinézetűt venni, legalább is szerintem, tőlem lehet egy óra nem tudom hány milliós, ha gagyinak nézki, nem köll, érted?! :D remélem segítettem!
2013. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Tissot-ban már vannak használtak 80 ezerért. de amúgy tag heuer/omega/breitling alatt ne nagyon keress, de ezek 500 000 fölött vannak.
2013. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
[link] itt nézelődhetsz :) de ezek drágábbak.
2013. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!