Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a Converse eredeti?

Ez a Converse eredeti?

Figyelt kérdés

Akérdésem tehát hogy a képen látható cipő eredeti vagy hamis szerintetek?? Ja és hol lehet ilyet kapni??? mert egy boltban sem láttam még..

kép: [link]



2013. aug. 18. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát így eredetinek néz ki.

Viszont nem látom,az elejét,amiből a legbiztosabban meglehetne mondani.

És én sem láttam még sehol.

2013. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem az.
2013. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2: és mért nem? te miből jöttél rá??

1: más képet nem tudok mutatni bocsi:6 am az orrából hogy lehetne rájönni??

2013. aug. 19. 15:41
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát lényegesen szélesebb az eleje,és gagyibban néz ki.Általában rendelésnél ez így van.Láttam már élőben is koppintást,és több eredetim volt,tehát tudom mihez hasonlítani.

Viszont az,hogy még sehol sem láttunk ilyen cipőt,a koppintás felé viszi inkább.

2013. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
énis eléggé gyanakszom, elvileg ez 2013-as Monochrome kollekció, neten sok helyen láttam már ilyet de pl. a converse hivatalos honlapján meg sehol semmi.. végülis nekem tetszik , csxakhát vaterán, meg facebookos rendelő oldalon 13-14 ezer körül van ennyiért meg már eredetit vennék. am köszi a válaszokat:)
2013. aug. 19. 19:12
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

Látod? Ezen 7 lyuk van a fűzőnek, míg a tiéden 8, ami a replikák árulkodó jele.

2013. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az orra egyébként nem olyan nagy lényeg mert a conversek főként buci orrúak, viszont az enyém már kb. 8 éve megvan eddig nem nagyon használtam és az enyém hosszúkás orrú, pedig bolti.

Ha biztosan eredetit akarsz, ami bírja a strapát akkor spórolj össze egy igazira, amit boltban veszel!:)

2013. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6: tehát akkor ez tényleg hamis:S azért köszi a segítséget:)

#7: én is ezen gondolkoztam, csak annyi a baj hogy ezt a fajtát még egy boltban sem láttam csak a sima chuck taylor cipőket olyanom meg már volt egyszer, most egy ilyet akarnék de úgylátszik h nem nagyon lesz ilyenem

2013. aug. 20. 15:42
 9/14 anonim ***** válasza:
2x8+2 lyuk van az eredeti Converse cipőkön
2013. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
tehát akkor amit linkeltem az mégis eredeti??
2013. aug. 24. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!