Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki linkeli az ebay hivatal...

Valaki linkeli az ebay hivatalos olalát?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 01:36
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Hivatalos oldalát...

Tapsot neked, de komolyan!

2013. aug. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyen kérdést :DD

2013. aug. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
okoskodj nyugodtan.nekem nem nyitja meg a google-n ezt,ezért kértem hogy linkeljék.és igen a hivatalosat mert van egy pár hamis.és ha már okoskodhatnékod van ne itt vezesd le,jó?
2013. aug. 22. 13:02
 4/9 anonim ***** válasza:
hamis?
2013. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Linkelj már pár hamisat! ;)


Mert a .co.uk, a .de és a .hu végű is mind-mind "hivatalos", ha esetleg erre gondoltál.

Így több, mint 30 "hivatalos" oldala van az ebay-nek.


Ugyanakkor az összes közül a .com rendelkezik a legtöbb listázott termékkel.

2013. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha veszekedhetnéket van zárd be magad a padlásra és sírd ki magad.Már mást nem tudok mondani,nemértem minek jön ide valaki csak kötekedni.-.-
2013. aug. 22. 15:48
 7/9 anonim válasza:
65%
Ez nem azért volt mert esetleg "hamis" hanem mert egy ideje órákra nem elerhető sem az oldal, sem az adatbázisuk, sem semmi ami az ebayen keresztül működik. Talán fejlesztes vagy új helyre költözik a szerver.
2013. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap még semmi baja nem volt, ma reggel bolondult meg. Nem lehetett ez az oka, hogy a kérdező nem lelt rá maga.

[link]

2013. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem,én kikerestem a google-n,rámentem és nem nyitotta meg csak annyit írt ki hogy "error".De itt megnyitja normálisan.köszönöm a normális válaszolóknak!:)
2013. aug. 25. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!