Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az mennyire gáz, hogyha...

Az mennyire gáz, hogyha lányként szeretek férfipulcsikat hordani?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a nagyon lányos lány, szeretek inkább sportosan öltözködni. Imádom a kereknyakú és kapucnis férfi pulcsikat, és simán felveszem őket hétköznap utcára is. Ez nagyon gáz? Nem nézek ki "csövesnek" vagy ilyesmi, a jó ízlés határain belül maradok, de inkább férfi pulcsit veszek az ilyen fajtákból, mert nőiben olyan csicsás, meg elszabott az összes... Ezeket szeretem, mert nagyon kényelmesek. Természetesen ezek mellett teljesen normális, női ruhákat hordok. Szerintetek?
2013. aug. 24. 14:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
85%
semennyire, sot szerintem kulonleges. Manapsag a lanyok, mind plazacicak, jo ha van egy par ilyen is. En is ilyen vagyok, nekem is van par ferfi cuccom, es a baratom meg barataim , baratnoim tokre kulonlegesnek tartjak! Nem szegye egyaltalan velemenyem szerint.
2013. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Semenyire! Nekem is vannak ilyen pukcsijaim. Meg egy csomó fiú pólóm. Én ha bemegyek egy ruhaboltba akkor mindig körülnézek a férfi részlegen is.:D
2013. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
nekem a férfi farmer a mániám, van 4 db levi's 501-esem, odavagyok azért a fazonért. illetve az órám is férfi óra, úgyhogy szerintem nem gáz, hordd ha tetszik és jól áll, szerintem tök jó lehet. :))
2013. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2%
Langyikak gyulekezete! Meleg felvonulason voltatok?
2013. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Köszönjük "kedves" előző, nem hinné itt egyikünk sem, hogy egy lány amiatt lenne leszbikus, mert szeret férfipulcsikat hordani, ugyanis szerintem mindenki azt hord, ami neki tetszik, és ha jól is néz ki rajta, akkor semmi gond, egyáltalán nem gáz :))
2013. aug. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Pontossan ti "lanyok" szoktatok legfokeppen lelangyizni a csofarmert viselo fiukat! Pedig lehet,hogy csak azert veszik fel,mert kenyelmes es szeretnenek a ferfi divatra jellemzo szurke,egyhangu,unalmas ruhaktol megszabadulni! Hol itt az agyenjogusag? Egy ferfi sosem vehet fel mondjuk igy noies ruhat mindenfele megjegyzes nelkul? Csak azert mert lehet,hogy kenyelmessek,praktikusabbak mint egy sprod ferfi ruha!?
2013. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Senki sem mondta, hogy egy férfi nem járhat női ruhákban, ha neked az kényelmes, akkor természetesen azt fogsz felvenni, csak majd akkor lepődj meg, ha a férfiak egyenjogúságáért küzdve az utcán kinevetnek majd ezekben a ruhákban, és rád a "langyi" jelző sokkal jobban fog illeni :))
2013. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Teged talan nem rohognek ki a ferfi cuccokert amiket hordasz? Egyebkent nem en kuzdok az egyenjogusagert,hanem ti nok! Meghozza olyan buzgon,hogy mar nem is a nektek keszult ruhakat viselitek! Ez bizony vagy perverzio,vagy szegenysegi bizonyitvany! Ha az elobbi akkor kezeltesd magad, rad ferne!
2013. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez a Karsay a Family Guy-ból jött? :D
2013. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Latszik hogy ha leirjuk az igazsagot,az hany embernek nem tetszik! Ebbol lehet kovetkeztetni,hogy mennyire beteg tarsadalomban elunk,tiszta egyoldalusagban! Azt hiszik a nok, hogy ok mindent felvehetnek,de ha kritika eri oket,az mar faj nekik! Es ha jon egy magamfajta,aki ezt eszre veszi,es szova teszi,az csak getczi lehet! Mindig csak a fiuk a langyossak, ha egy kicsit is eltero a ruhazkodasuk,ugye? Hogy is van ez?
2013. aug. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!