Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyát több nő hord csupán...

Harisnyát több nő hord csupán mert szereti, akkor férfiak közül is lehet így nem?

Figyelt kérdés
Olvastam itt és máshol,hogy nők egész évben hordanak harisnyát,mert abban valahogy jobban érzik magukat,de pl én is így vagyok férfiként (25),nem szeretek mezítláb,csak harisnyában lenni. De ezt nem tartom bzis vagy ciki dolognak. Van más is így, férfiakra gondolok.

#harisnya #harisnyaviselés #nőiharisnya
2013. aug. 25. 17:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem túl férfias, az fix. Férfiak inkább aláöltözőt hordanak télen ha fáznak,az oké. De nem tudnám elképzelni a pasim egy harisnyában... Inkább hordj zoknit!
2013. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem csak hideg ellen való a harisnya :D És a kedvedért nem hordok zokni, ha harisnyát szeretek.
2013. aug. 25. 18:04
 3/31 anonim ***** válasza:
40%

amúgy nincs kedved eltakarodni az oldalról?

kezdtem örülni hogy nem látom már a kérdéseidet

2013. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Szerintem neked kellene és beiratkozni alsósnak illemtant tanulni.
2013. aug. 25. 19:28
 5/31 anonim ***** válasza:
70%
Én is mindig hordok nejlonharisnyát ősztől tavaszig a nadrág alatt. :) Egyrészt mert fázós vagyok, és sokat vagyok kint, másrészt pedig alapból szeretem hordani. :) Otthon is abban vagyok, pedig annyira nincs hideg, hogy szükség lenne rá, csupán a kellemes érzés miatt veszem fel. :)
2013. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%

Én nőként nem szeretem a harisnyát, mégis sokszor van rajtam, mert szoknyához "kötelező".

De férfiasnak abszolút nem mondanám, el se tudom képzelni, hogy olyan sráccal járjak, aki harisnyát hord.


23L

2013. aug. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
"Szoknyához kötelező", azért hordanak sokan harisnya nélkül :D Én azokról kérdezek, akik nem muszályból hordják. Azt pedig,hogy nem járna egy nő harisnyát hordó férfival, számomra teljesen felfoghatatlan. Sosem tudtam megérteni,miért kell egy egyszerű ruhaneműnek ekkora jelentőséget tulajdonítani? Egy férfi csak attól lesz normális, egyáltalán ember,ha mindenben követi a felállított "szabályokat"? Harisnyás pasival nem járnál, de gondolom 2 fülbevalós vagy bőr (latex)nadrágossal vagy lófarkossal, rózsaszín ruhással igen.
2013. aug. 26. 11:20
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
szia!én is szivesen hordom de rővidnadrággal utcán még nem mertem felvenni,de otthon is mindig abban vagyok! a párom sem szól érte.te hordod utcán nyilvánosan is?
2013. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Szia, igen hordom 4 éve, szeretek úgy lenni,de nem az egész lábamon látható, az úgy gáz,de igaz 1x bementem a városba úgy,hogy csak rövid nadrággal, fényes nylonharisnyában nyáron és összetalálkoztam egy barátnőmmel, de nem furcsálkozott e miatt. De halásznadrággal szoktam, úgy nem ciki. Én fura vagy nem, harisnya nélkül hülyén érzem magam,nem szeretek úgy lenni, bátran hord Te is,nem fog senki vele foglalkozni.
2013. aug. 26. 13:33
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
köszi a választ majd kiprobálom,de jelenleg csak fekete harisnyám van otthon,az nagyon feltűnö.majd szerzek be valami nem feltűnöt tudsz valamilyet ajállani?
2013. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!