Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, hogy ha egymás ruháit,...

Gáz, hogy ha egymás ruháit, cipőit hordjuk?

Figyelt kérdés
Húgommal folyton egymás pólóit hordjuk, az egyik cipőmet is folyamatosan kölcsön veszi, de nem zavar, én is az övéit. Viszont amikor ezt elmondtam az egyik barátnőmnek, ő elég furcsán nézett. Most akkor ez ciki?:DD
2013. aug. 26. 15:49
 1/6 anonim válasza:

Miért lenne ciki?:)

Amíg jól érzitek magatokat,addig nem ciki.

2013. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem ciki,mi is ezt csináljuk tesómmal,hálisten hogy egy méret vagyunk:))meg néha olyan is előfordul hogy kinézünk valami jó cuccot és megvesszük úgy hogy mindketten adunk bele pénzt,mert úgyis mindketten hordjuk majd,így legalább színesítjük mindketten a ruhatárunkat..én még olyan csajt is ismerik aki a barátnőjével cserélgeti a ruháit,meg olyat is aki az anyukájától is szok kölcsön venni
2013. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem anyukámmal van ugyanolyan cipőméretünk, és én mindig azokat szoktam elcsórni ha tetszenek. szerencsére elég fiatalos ízlése van. :D én nem érzem cikinek, mert így legalább több cipő közül válogathatok.
2013. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is pont ezt csináljuk!:) Így több ruha közűl választhatok.

Egyáltalán nem ciki!

18/L

2013. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha néha én is elveszem, és ha megkérdik megmondom hogy tesómé; de gyakran pl heti 2-3 szor szerintem már ciki.
2013. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a koliban szobatársak/szomszédok között is néha felvesszük egymás ruháit, cipőit, főleg alkalmikat szoktunk kölcsönadni. Szerintem nem gáz. 15/L
2013. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!