Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, ha rövidebb szoknyát és...

Nők, ha rövidebb szoknyát és harisnyanadrágot hordtok nem fáztok alól?

Figyelt kérdés
Persze ha hideg van , netán fagy, nem fáztok fel? Egyáltalán mit hordtok ilyenkor a szoknya alatt, tudra bugyit?
2009. okt. 30. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha olyan hideg van, nem hordok ilyesmit. Annyi nem ér meg a jó külső, hogy felfázzak, mivel tudom, mivel jár az. Úgyhogy eléggé lenézem azt, aki minusz fokokban miniszoknyában és sima harisnyában mászkál a városban, mikor én farmer + alatta harisnya, csizma, hosszú kabátba is megfagyok. Tundra bugyi kevés ahhoz, hogy megvédjen a felfázástól, mivel az egész lábfelületed, combjaid szabadon maradnak. Ha nincs mínusz, vagy megengedhetem, hogy taxival utazzak és amúgy fűtött helyen vagyok akkor a szokásos fehérnemű, amihez épp kedvem van. Semmi változás. Viszont mikor BKV-n látok fiatalabb lányokat is reggel, gondolom suliba menet tűsarkú csizmában és egy farmer miniben... Nem a legjobb dolog a felfázás, későbbi következményekről nem is beszélve. Na mindegy, szóval még a mostani időben talán elmegy egy vastagabb harisnya + vastagabb bugyi.
2009. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem a felsőtestem jóval fázósabb, mint a lábaim, pontosabban a lábszáram és a combom. Így ez nem zavar, csak a cipő legyen jó meleg, és a kabát. Mondjuk amikor már tényleg nagyon hideg van, akkor én sem hordok ilyet, maximum akkor, ha nem kell kint lennem, szóval ha kilépek otthonról, kocsiba be, aztán kocsiból ki és fűtött helyre be. De ilyen ritkán van, nincs autóm.
2009. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok nőt, lányt láttam a napokban ,reggel, sokan biztosan hivatalokban dolgoznak. térdig érő szoknyába, gyalogosan,2-3 fokban, szélben...,kirázott a hideg .Csak úgy fantáziáltam hogy a látható szokya alatt sokkal több van ami melegen tart.
2009. okt. 30. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem általában bugyi + egy harisnya. Azt ennyi. Mottó: A szépségért meg kell szenvedni. - A férfiaknak bármit!

Mert van sok hülye nő, köztük én is voltam.. Aki ha fagy volt még akkor is rövidnaciba vagy miniszoknyába vonult végig a fagybaszélbehóbajégbe. Ennek rövid időn belül olyan tünetei lesznek, hogy meddőség, felfázások, vesemedence gyulladás, hugycső gyulladás. És még sorolhatnám a finomabbnál finomabb dolgokat. Ja és persze ha ezt huzamosabb ideig folytatják kialakul idős korukra az izületi gyulladások. Meg ez a kis nyári topánkába mászkálás 5 fokba is nagyon jót tesz a nők szervezetére nézve..

2009. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor két harisnyát szoktam felvenni (nem látszik, hogy kettő) és így sosem fázok. Sőt. A két harisnya jobban melegít, mint a legtöbb farmernadrágom. Még ilyen időkben lehet szoknyát felvenni, majd a mínuszokban nem.
2009. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, hát igen, régen én is megcsináltam, hogy elmentem télen koncertre, seggig érő gatyában, de vonattal ám, úgy, hogy hajnali 5-től 8-ig toporogtam másnap a déliben. Na ja, meg is tanultam, hogy ezt talán nem kéne, amikor felfáztam, vesemedence gyulladást kaptam, ráadásul 23 évesen reumás a térdem. Szóval azóta figyelek.
2009. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!