Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sulira milyen ruhákat kéne...

A sulira milyen ruhákat kéne vennem? Lent bőveben

Figyelt kérdés

Esetleg ha ruhaboltokat tudnátok mondani vagy éppen valahol akció van szóval olcsó ruhaboltokat



A válasokat előre is köszi



2013. aug. 27. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
talán olcsóbb a h&m c&a new yorker.. pff nemtudom. igazából én Háda turiban veszek csomó mindent. tegnap vettem george felsőt 750 ért bershka pulcsit 800 ft-ért. mindkettő címkés, vadiúj. Meg én nem tartózkodok a "turkálástól". hülye lennék 8x annyiért megvenni ugyanazt :)
2013. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kössz pont ilyesmi válaszokra gondoltam :)
2013. aug. 27. 19:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Hádát ajánlom, nagyon jó ruhákat lehet ott venni, van egy csomó márkás is. Soha nem jövök ki onnan új ruci nélkül. :)
2013. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

Milyen minőségi, egyedi boltok...

18/f

2013. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hádán kívül én még ajánlom a kisebb turikat, ha van türelmed hozzá. Budapesten tudok egy párat, akit érdekel, írjon privit.:)

New Yorkerben még tart leárazás, Tally Weiljben is, bár az előbbi minőségével nem vagyok megelégedve.

Basic cuccokat érdemes beszerezned, erre ajánlom a H&M-et és a C&A-t. Mindkettőben találsz biopamut cuccokat, utóbbiban most le is van némely darab értékelve, de a H&M-ben sem túl húzós , 1290 a topok, egyszerű szoknyák ára. Ha van türelmed, ilyen basic darabokat turkálóból is kifoghatsz, nekem kilósból vannak 150-500Ft-okért megszerzett darabjaim. Azt javaslom, hogy fehér felsőt inkább újonnan vegyél, mert ennél a leggyakoribb, hogy besárgult hónaljúan próbálják eladni, a feketék hónalja pedig fehéres szokott lenni, de ez nem gyakori. Turiban mindig figyelj oda ilyesmire! Apróbb foltokat a pólón el tudsz tüntetni, ha rávarrsz pár gyöngyöt, vagy ráhímzel, vagy valami rátétet teszel rá.

Tescoban is jók a ruhák/cipők, de érdemes vigyázni mert a leértékelt árak nagyon eltérnek üzletenként!!!

Bármi ilyesmi kérdésed van írj, megszállott akcióvadász vásárló vagyok.:D

2013. aug. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kedves 4-eske!

Már megbocsáss hogy nem a Chanel Louis Vuitton Dolce and Gabbana boltokat ajánljuk neki. Mint írta OLCSÓ rucik kellenének amiket ezeken a helyeken talál. Lehet hogy te megengedheted magadnak hogy tetőtől talpig márkában járj, lehet valaki nem. És hogy a George , Zara , Bershka nem minőségi?! Ezt a kommentet én átgondoltam volna a helyedben, haver :) ( mekkora egy felszínes gy*kér lehetsz ez alapján, már megbocsáss)

Üdv, első

2013. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem gyökér! :)

Én is megengedhetem magamnak a márkát de ha nem tetszik nem veszem meg! ;)

Ha elmegyek egy háda előtt benézek és megtetszik valami és jól áll ugyan úgy megveszem mint a drága márkást!

Kérdező szerintem newyorkerbe ne menj...inkább c&a vögele h&m ;)

2013. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, azért te is érzed a különbséget nem? Te bemész a turiba, ő meg valósággal lenézi.
2013. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbb ruhaboltok a h&m,c&a,new yorker.
2013. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a h&m et a világért se hagytam volna ki a tescoba esetleg elnézek turiból meg hát nem pesti vagyok és nincs valami sok. c&a sem hagytam volnaki és esetleg mi a véleményetek a takkoról????
2013. aug. 28. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!