Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni/rendelni...

Hol tudok venni/rendelni rocker stílusú ruhákat?

Figyelt kérdés

Nem, nem habi rocker vagyok! Csak úgy gondoltam lassan tényleg úgyis kéne öltöznöm. 14 éves lány vagyok és olyan ruhákra gondoltam, hogy halál fejes póló, fekete térdzokni, acélbetétes bakancs stb...

Debreceni vagyok, szóval ha tudtok valami címet is mondani, megköszönném. Illetve, olyan lehetőségre gondoltam, (rendeléssel kapcsolatban)hogy személyesen fizetni.:)



2013. aug. 28. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Lány vagy, öltözz is úgy. Nincs rosszabb mint az acélbetétes bakancsos halálfejes pólós rocker kiscsajok. Hordj fekete szoknyát, bokacsizmát, csíkos harisnyát, nőies sötét csipkés meg hasonló felsőket... kb minden boltban kapható cuccok, csajos is leszel és egyben rocker is, a pasik is az ilyenekért döglenek:D
2013. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen valami ilyenre is gondoltam, de életemben nem láttam még egyetlen egy boltban sem ilyen dolgokat!:D nem tudom, hogy taszítom e őket, de komolyan mondom!:D
2013. aug. 28. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Darkshop.hu

Lehet,hogy találsz itt valami kedvedre-valót.

2013. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Headbanger.hu vagy a Rockpince.hu :) itt biztos találsz valamit :D
2013. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És szerintem nem baj ha nagyon rockeresen öltözöl mint pl az acélbetétes bakancs,lehet hogy kevesebbnek de van akinek azis bejön,nekem személy szerint bejönnek a keménycsajok :)(az előző voltam)
2013. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!