Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek képet olyan...

Linkelnétek képet olyan ruhákról, amik a turkálóból vannak?

Figyelt kérdés
Már, ha pld. van olyan képetek.. Nagyon kiváncsi vagyok mert mindehol azt hallom, hogy a turi szuper, de nekem nem nagyon sikerült annyira jó dolokat ott találni. Talán, ha látok most néhány szép ruhát, akkor ujra erőt veszek és elmegyek oda.. :)

2013. aug. 29. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok neked linkelni, de sok darabot én is turiból szerzek meg, mindezt azért mert valóban vannak ott különleges darabok, amik garantáltan nem jönnek veled szembe az utcán. Márkásakat szoktam kifogni (pl. Zara, Promod), többnyire hibátlan darabok, és nem egyszer volt már h címkéset találtam, vagy olyat amin látszott h egyszer sem volt hordva. :) Amúgy turkálója válogatja, vannak olyan helyek ahol gagyi, agyonhasznált darabok vannak magas áron, és vannak helyek ahol kifejezetten márkásakat, minőségieket árulnak.
2013. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok kép lenne... Nekem eddig Nike, Le Coque Sportif, Marks and Spencer, H&M , Adidas, Slazenger, Next, Mexx, Cotton Traders, Caterpillar, Dunlop, Lee Cooper jutott ami így hirtelen eszembe jut, a nagy részükön még rajta volt az eredeti árcédula. Egy Marks and Spencer pikén emlékszem 13.99 font volt, 1299 forintért hoztam el. (És én még csak nem is vallásból járok turkálóba, csak néha benézek.)
2013. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ezt kuksizd :D Anyum benézett egy turiba, ami amúgy nagyon lepukkant. Tesómnak talált egy Marks and Spencer ruhát amire magyar ftra átszámítva 15E volt írva, ő 90!!! ft megvette. :) És tök új , címkés minden. Én Zarát, H&M et , New Yorkert Bershkát ilyeneket találok mindig :D Kedvencem Benetton felső volt 500 ft-ért :)
2013. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
türelem, kitartás, kutatás. nem szabad feladni az első turi után. menj árufeltöltés napján, teljes árucsere után és ne csak átfusd, hanem alaposan nézz meg mindent. hajrá.
2013. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát képeket kértem, dehát most már megelégszem ennyivel.. :/ Azert koszi. :)
2013. szept. 4. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!