Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatos öltözködés= pávaság?

Divatos öltözködés= pávaság?

Figyelt kérdés
Ha felveszek a boltokban éppen kapható ruhát rögtön már nyomják nekem a páva dalt. Nem is értem 17 éves fiúként, hogy miért meleges egy csőnadrág vagy egy olyan haj mint a 80-as években. Régebben is hordtak már ilyet, nem? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

2013. szept. 15. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akik már kamaszok-felnőttek voltak a 80-as években és hordták ezeket a cuccokat, azoknak ez idejétmúlt, cikis. Ugyanúgy mint a mostani fiataloknak a tavalyi divat. :D Amúgy meg vedd fel azt amiben jól érzed magad, aki szeret az elfogad olyannak amilyen vagy, a többiekkel meg nem kell foglalkozni. Ha öltönyben járnál akkor meg jönne hogy milyen kis beképzelt vagy..sajnos nem lehet mindenkinek tetszeni. :)
2013. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2013. szept. 15. 00:33
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Szegény kis meleg fiú, nem tudja mi a probléma. De segáz, biztos a világgal van a baj, és nem veled! ;D
2013. szept. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
34%

én követem a szerény személyem divatját, ami takarja a csőnadrágot(zöld,kék), sose értettem hogy miért kalkulálják be abba a szar stílusnak nevezett valamibe. ha van 1 kidolgozott lábad, nem pipaszár mint ahogy az divat lett manapság, igenis jól tud állni, +ha már van viszonylag kidolgozott felsőtested akkor már előnyös a megjelenésed.

Pólót is olyat hordok ami éppenséggel tetszik, ez lehet v nyakú vagy sima.

végére egy jó tanács: Hallgass metalt,altert,rockot.

Ha ezek megvannak rossz ember már nem lehetsz :D

2013. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a csőnadrággal semmi bajom csak akkor ha köldökig kivágott feszülős pólóval veszik fel. egy sima divatos pólóval nagyon jól néz ki. a haj viselet sem lenne rossz ha nem csak a fejük tetején lenne haj oldalt meg 0-ás géppel lenyírva. de ha te olyan "pava" vagy aki nem a full b*zis pávak köze tartozik (vagyis koldokig kivagott feszülős póló, fullcap, csak a fej tetején haj...) akkor szerintem még jól is néz ki:)
2013. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem (én sem) tennék azért egyenlőségjelet a kettő közé. Szerintem a pávaság (vagy P.Á.W.A.-ság :D) "intézménye" sokkal inkább egy viselkedésforma, mintsem ruházkodási stílus. Persze a kettő éppen hogy erősíti egymást a "true" páváknál :D
2013. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!