Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Merjek interneten cipőt...

Merjek interneten cipőt venni? Méretekkel van probléma.

Figyelt kérdés
Ebayen találtam egy Osiris cipőt. Van jelenelg egy Nike cipőm ami 42-es és pont jó rám, nagyon picit hosszabb a lábamnál, de egyáltalán nem zavaró. Viszont előbb lemértem a lábamat (nemtudom, hogy helyesen csináltam-e) de 26,5cm hosszú, ami elméletileg 44-45-ös cipőméret. Mivel ebayen ez amerikai méretezés, így nemtudom milyen méretet vegyek, megéri rárakni még 5-ezret és megvenni itthon, vagy kockáztassak?

2013. szept. 21. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mérd meg mégegyszer!

Vegyél 43-at az szerintem jó!

Bár én úgy még nem vettem cipőt hogy nem próbáltam fel.Szerintem ha elmész boltba és felpróbálod úgy a legbiztosabb :)

Vagy próbáld fel boltban nézd meg a méretet és vedd meg neten :)

Válassz! ☻

2013. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én majdnem megjártam Martens bakanccsal így. 40-es a lábam, és ha rendelem, akkor még jó, hogy 40-est rendelek. De elmentem a boltba, hogy lássam élőben, és kiderült, hogy a jónak hitt méretben lötyög a lábam, így 39est vettem. Azóta rájöttem, hogy magassarúban is kilences a lábam, csak tornacsukában megy el a 40. Aztán később két különböző modell között is volt különbség (bár bégül ugyanakkora mérettel távoztam, mert a kisebb nagyon kicsi volt). Szóval nekem megérte elmenni érte, akármennyire is ráment a benzin. :)
2013. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!