Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Oxford vagy hasonló, zárt...

Oxford vagy hasonló, zárt magassarkú cipőhöz ősszel lehet titokzonit húzni vagy tilos? Képek alább!

Figyelt kérdés

[link] prod? R=5&c=3&filter_brand=all&filter_heel=all&filter_padding=all&st=PRODUCT&filter_cat=noi/noi-cipok/noi-cipok-koromcipok


[link] prod? R=5&c=3&filter_brand=all&filter_heel=all&filter_padding=all&st=PRODUCT&filter_cat=noi/noi-cipok/noi-cipok-koromcipok


Nem tudom eldönteni, hiába olvastam az itteni hasonló kérdésre adott válaszokat. Őszi cipőnek gondolom, vagy kora tavaszinak, mikor az ember még zárt cipőt visel, és akkor ugye kéne zokni. De ha zoknival próbálom, akkor anélkül nem lesz jó rám a méret. Vagy rosszul gondolom? Valami ilyesmi cipő kéne, de emiatt nem is mernék egyelőre venni! Segítsetek!! :) Köszönöm.


2013. szept. 22. 15:27
 1/2 A kérdező kommentje:

A linkelésért köszönet a gyakorikerdesek.hu oldalnak!


Tehát a linkek:


[link]


[link]

2013. szept. 22. 15:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem Oxford stílusú cipő, de persze, hogy lehet zoknit húzni hozzá. Én eleve semmilyen zárt cipőt nem veszek fel zokni nélkül. Vegyél fel hozzá hosszabb nejlonzoknit és ne nejlon bokazoknit.
2013. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!