Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok és nők! Nektek mi...

Lányok és nők! Nektek mi számít igazi férfias megjelenésnek?

Figyelt kérdés
Én úgy látom,h a mai "férfiak" eléggé ízléstelenül tudnak felöltözni meg a hajukat belőni :) és nekem egy igazi pasi megjelenése az úgy tetszik,hogy egy egyszerű farmer egy inggel,meg egy zakóval,egy teljesen egyszerű igényes cipővel van párosítva. a haja az nem kell hogy agyon legyen vasalva meg zselézve de álljon valahogy,és ne legyen kinevetni való :))) a teste meg ne egy deszka legyen,hanem egy kis izom is elfér rajta,de ne legyen 2 ajtós szekrény... na csajok mit gondoltok? nektek tetszenek a mai srácok? :))

2013. szept. 22. 18:33
 1/10 A kérdező kommentje:
lemaradt hogy én is nő vagyok :)
2013. szept. 22. 18:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiasság elsősorban a kisugárzáson múlik, nem azon, mit visel az illető. De abban egyetértünk, h ritka az igazán férfias férfi manapság.
2013. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen az is igaz és tudom én is,csak most a megjelenésre vagyok kiváncsi hogy a többi nő mit gondol erről
2013. szept. 22. 18:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Ápolt, elegáns, egyszerű, de nem unalmas, és tudja, hol hogy kell megjelenni. Nekem a halálo, az, amikor az egyszerű pasi azt hiszi, attól férfias, hogy felvesz egy kinyúlt, piszkos, 2 számmal nagyobb pólót egy agyonkopott farmerral és egy pár 10éves, agyontaposott, piszkos edzőcipővel. A másik véglettől is ráz a hideg, a köldökig kivágott pink-csillámos felsős, agyonzselézett hajú, dongónapszemüveges neon csőnadrágos feminin helyimenőcsávótól.

Nekem a testtel kapcsolatban ilyen téren nincsenek elvárásaim, de tudjon az alkatához öltözni.

2013. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát akkor egy véleményen vagyunk :))
2013. szept. 22. 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:

a férjem :)

magas nagydarab ( pocakja van egy kicsi, de izmos a karja)

nagy a keze és a lába...

ezek nélkül nekem nem férfias egy férfi sem :/

főleg ezek a csőnadrágok amiket a mostaniak felvesznek a szivárvány minden színében. hát elég hányinger

2013. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez annyira elszomorít de komolyan,hogy nem találok egy IGAZI FÉRFIT :(
2013. szept. 22. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:
amit leírtál, azt gondolom pontosan külsőre :D persze nem csak ezek a ruhadarabok, de a lényeg, hogy igényességet sugározzon
2013. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen igen:D
2013. szept. 22. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Mert túl nagyok az igényeid.(L/22)

Senki sem tökéletes.Szerintem te sem.

2013. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!