Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék NEM túl drága de...

Wata kérdése:

Hol tudnék NEM túl drága de jó csőgatyát és inget venni?

Figyelt kérdés

Épp most 'váltottam' stílust és ehhez szeretnék beszerezni pár új dolgot! (most eddig van 2 csőgatyám)

Főleg kockás ingeket keresek valami ilyesmiket:

[link]

[link]


De én nem neten szeretnék rendelni..

Csőgatyát azt megbírom magamnak csinálni (beszűkítem)


Összesen kb 3-4 nadrág és olyan 5-6 ing kellene!Ezt mennyiből bírnám kihozni?

Azt hozzá tenném, hogy nem Pest közelében élek..(bács-kiskun megyében)

Köszönöm a válaszokat:) 14/f



2013. szept. 28. 16:29
 1/3 anonim válasza:
Első körben, mennyi a neked nem drága? Úgy gondolom hogy a H&M a legalkalmasabb erre. Jók a csőnadrágok viszonylag, és az ingeket kifejezetten szeretem ott. 1-2 vintage stílusú inget kilehet fogni a New Yorkerben is, amik jobbak. De egyébként a New Yorkert nem ajánlom. Azzal számolj hogy az ingek elég drágák, 5től akár 8 ezerig is vannak a H&M, a jobbak meg 15 körül. Egy nadrág kb 7-8 lesz, add össze és megvan az eredmény. :)
2013. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor kb. jól gondoltam én is!Azt nem tudod esetleg, hogy 1 sima nadrág mennyi lenne, mert én még szinte csak csőnadrágot vettem?Csak mivel megbírom magamnak csinálni így lehet, hogy veszek 1 sima nadrágot és azt beszűkítem aztán meglátjuk úgy milyen:D
2013. szept. 28. 16:53
 3/3 A kérdező kommentje:
És mivel most van fölös 40-50 ezer Ft-om így gondoltam erre fordítom:D
2013. szept. 28. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!