Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hűvös időben milyen...

Ilyen hűvös időben milyen harisnyát vesznek fel a kerékpárosok? Gondolom pamutot.

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy sajnos az egekbeszökő árakon kínálják azokat a testrefeszülős kerékpáros nadrágokat,és némelyik meg nem is tetszik.Úgy gondolom,egy lábfejes,vagy lábfej nélküli egyszerű fekete pamutharisnyanadrág is megtenné.Farmernadrágban utálok bicajozni,a halászgatyához meg a térdzokni már kevés,vagyis elkel a harisnya.Más bringás srácokon is láttam már ilyet.Először kicsit feltünő volt,de a fekete színnel nem is mutat rosszul.Köszi a válaszokat!

2013. szept. 29. 06:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Most,hogy még nincs olyan hideg,fekete nejlont szoktam felvenni,ha hűvösebbre fordul,sztrecs pamutot.

24/f

2013. szept. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
És a valóságban is szoktál te biciklizni? Az ember teste termeli a hőt, nemhogy a melegítés, de az izzadás a gond ilyen időben.
2013. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Persze,hogy szoktam bringázni,hiszen nekem ez napi munkaeszköz.Túl drága a Bkv,ezért kerekezek minden nap dolgozni.Tudom,hogy az ember izzad,a test hőt termel,de inkább ez,mintsem fázzak.
2013. szept. 29. 09:23
 4/19 anonim ***** válasza:

Mikroszálas leggings vagy harisnya a legjobb, a pamut nem jó, mert nem vezeti el sem a nedvességet, sem a test hőjét!

Anna

2013. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is nejlonharisnyát szoktam húzni a biciklisnadrág alá, "vastagabbat", (nem tudom, hány DEN), feketét, másokon is láttam.

Peti

2013. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
szia! Ha jól értem akkor te rövidnaciba és harisnyába bringázol?elég bátor vagy,én szivesen kiprobálnám de nem merem,föleg fekete harisnyába nem merném.irigyellek!
2013. szept. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Ha nem mered felvenni a rövidnacit harisnyával,akkor húzzál rá egy 3/4-gatyát.Én is azzal kezdtem,de aztán egyre több srácon láttam azt ahogyan te leirtad.Akkor ha nekem bejön,miért húzódjak vissza?A nejlont azt nem merném felvenni,én eddig azt csak a lányokon láttam.A pamutot viszont annál inkább fiúkon is.Vettem is egy fekete pamutharisnyát,jó kényelmes,és nem gyűrődik mint a régebbiek.Ha hiszed,ha nem,én a múltkor egy fehér pamutharisnyás srácot láttam bringázni,és fekete rövidnacit viselt.Kicsit furi volt,de hát az ő dolga.
2013. szept. 30. 10:26
 8/19 A kérdező kommentje:
Amúgy mennyibe kerül az a mikroszálas harisnya,és milyen szinekben kapható?Remélem feketében is gyártják,és talán kipróbálom.
2013. szept. 30. 10:32
 9/19 anonim ***** válasza:
köszi a tanácsot,amugy 3n futáshoz szeretném felvenni,de nekem csak vastagabb nylon harisnyám van!
2013. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, hogy "nem mered" felvenni! Pasik is hordnak harisnyát, hihetetlen, hogy félsz ettől! Nem a fejedre húzod, hanem a lábadra! Ha ekkora "jelentőségű" témában nem mered vállalni magad, akkor mi a helyzet a lényeges dolgokkal? Most értettem csak meg, hogy viszolyogsz ettől, de hidd el: felesleges. Ha nem tudod magadtól lekűzdeni, akkor fordulj orvoshoz, ezt most komolyan, minden bántás nélkül mondom!


Egyszóval: nyugodtan viseld, gyártják feketében is, van nagy méretű is, és 1000 helyen lehet kapni! Nincs ebben semmi feltűnő!

2013. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!