Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen minőségűek a ccc...

Lilllaaa kérdése:

Milyen minőségűek a ccc boltban lévő cipők?

Figyelt kérdés
Télre szeretnék egy csizmát/ bakancsot és már nagyon meguntam hogy minden évbe újat kell vennem, mert leválik a talpa, beázik stb..Valami jó minőségűt szeretnék venni, de nem vásároltam még itt. Tapasztalat, vélemény?
2013. szept. 29. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik nap volt itt egy ilyen kérdés.

Azt írták, h ha full jó minőségűt veszel, akkor OK, azokkal nincs gond. De nagyon sokan panaszkodtak , h levált a talpa, stb. Mondjuk a Deichmann-el és a Humanic-al is ez a baj. Elég vegyesek a vélemények. Annyi, h alaposan meg kell nézni és jó minőségűt venni.

Nekem onnan 2 szandim van , semmi bajuk.

Meg most vettem egy szegecses bokacsizmát, eddig egyszer volt rajtam, úh nem tudok nyilatkozni még.

2013. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valódi bőrt veszel, annak jónak kell lennie. De a többi mindenhol ugyanolyan minőség.
2013. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. szept. 30. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de leírom.Nyáron vettem ott egy szandált, lapos talpú pántokból állót.2! hét után elkezdett leválni a talpa pont nyaralás alatt, jah és mentem benne kb 2-3 órát összesen.Soha többet nem veszek ott semmit,ennél még a kínais is jobb ami 2 évig bírja.
2014. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

eddig három cipőt vettem onnan, mind a három szépen bírja

az egyik ezek közül az utolsó által említett szandi, még sosem volt ilyen strapabíró szandálom

2015. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!