Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol lehet kapni...

Budapesten hol lehet kapni zenekaros pólókat ( főleg punk zenekarkokkal)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2009. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2009. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Városliget, vagy nemtom mi az, nem Pesti vokXD ahol van a vidámpark, állatkert, stb.. ot sok standféleség van
2010. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%

D.I.Y.

Csinálj basszus, esteleg rendelj ha olyan sok pénzed van.

L/17 Punklány

2010. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

uccsó válaszoló. nem mindeni olyan mint egyesek. vki vesz, mert pl. lehet h nincs ideje csinálni, vagy éppen vkinek adni szeretné, vagy csak nincs hozzá kedve, vagy alapanyaga pl. de jó, te vagy a tökéletes, aki mindenkinél jobban tud mindent, és ha nem úgy van ahogy te gondolod v te csinálod, akkor ott már baj van az illetővel. :) am a 3. válaszoló vagyok :D


egy Punk, aki boltban veszi a ruháit

2010. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Először is, bocs, hogy bunkó voltam, csak nem egy ilyen kérdést láttam már, és felhúzom magam, hogy miért nem lehet előbb körülnézni, mint azonnal írogatni. :) No, mindegy is.

Tehát 20:49, nem mondtam, hogy mindenki olyan, mint egyesek, vagy én, ne forgasd ki a szavaim. Köszönöm. :)

De tegyük fel, azt mondod nincs alapanyag? Hát nem pólót akart venni? Olcsóbb egy egyszerű fekete, piros stb. színű 500 ft-os póló, mint egy zenekaros, ami 2000-nél kezdődik.

Mi van akkor, ha nincs hozzá kedve. Megtörténhet persze, de én úgy gondolom, akkor sincs értelme több pénzt kidobni az ablakon, mint amennyit muszáj. Természetesen van, hogy jobban néz ki egy gyári póló, sőt... de meg van a maga feelingje, annak, ha saját magad készíted.

Vagy ha azt mondod ajándékba... ha kicsit el is csépelt a felirat, vagy nem úgy sikerült a kép, rajz, akkor újat tud csinálni, mert a póló olcsó, és ha az illető nem is fogja minden áldott nap felhúzni, akkor is, egy emlék, és megbecsülendő, hogy ő csinálta. Legalábbis én örülnék neki, akár milyen elcsépelt. Ajándék lónak ne nézd a fogát. :) Természetesen itt sem hagyom ki, attól még ugyan olyan jó, sőt... egy eredeti együtteses póló néha viszi a pálmát. De saját kézből tudom, nagyon jó pólókat, nadrágokat, táskákat szoktam magamnak és barátnőimnek, haveroknak csinálni. És senki nem tanított, magamtól kezdtem neki, a varrásnak, anyag és bőrfestésnek, tehát nem eget rengető feladat. És ne fogjátok arra, hogy nő vagyok.

És az utolsó hozzáfűzni valóm (20:49). Ugyan olyan ember vagyok, mint te, követek el hibákat, felhúzom magam, lenyugszom... el lehet nézni, nem azonnal így tökéletes, úgy tökéletes. Hát bocsáss meg, hogy kiábrándítalak, nem, nem vagyok tökéletes. Sajnálom, ha ezzel leromboltam az álomváradat.

Megvannak a saját nézeteid, és nekem is a sajátjaim. Én közöltem az enyémet te is, nem kell mindekibe belekötni, én is bocsánatot kértem most.


A kérdezőnek még egyszer bocs, nem vagyok egy nyugodt természet néha :-/ :)

L/17 Punklány

2010. júl. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Igen nekem is szimpatikus lenne egy saját készítésű póló hogy bevalljam (pont a D.I.Y miatt), csak egyszerűen nem tudok hogy hozzákezdeni. az a szerencse, hogy a bandák logóit amiket szeretek azt kb kapásból le tudom rajzolni meg stb :D (második próbálkozásra leglaább is igen ) Meg vannak ötleteim is csak a megvalósítása parás... Igaz h ha megnézed a kérdés kiírását, elég régen írtam ki (azóta változtam is meg minden), azóta így járkáltam boltokban, de tényleg baszott drága mind :S Úgyhogy nem tudom hogy kezdjek hozzá, mert a kézügyességem elég borzalmas :Sés nem az hogy nem tökéletes, hanem tényleg szörnyű :S de ha adsz tudni tippeket akkor én szívesen várom ; ) és semmi baj:D mindenki ember.
2010. júl. 26. 16:32
 8/11 A kérdező kommentje:
meg arról nem is beszélve hogy járkáltam a boltokat, de én annyira nem ismert zenéket hallgatok, hogy 1-2-t ha találtam amit hallgatok?! És az ilyen Green Day-féle szörnyűségek, amikből ezressével kaphatóak pólók, valahogy nem nevezném punknak:D még amikor langyi szar zenéket hallgattam rohadtrégen, akkor is undorítóan nyálasnak tartottam a zenéjüket, de ízlések és pofonok:D szóval lehet hogy tényleg jobb lenne ha énc sinálnám, csak előző kommentben eemlítettem h lövésem sincs h kezdjek hozzá:S
2010. júl. 26. 16:37
 9/11 anonim ***** válasza:
én is bocsánatot kérek h 17/Punklány úgy oltottalak :D igazad van, nekem is vannak saját készítéső pólóim (a legtöbb olyan), de azokat a zenekarosakat, amiket nehéz lenne megcsinálni (pl. exploited), meg nadrágok, stb. azokat boltban veszem :D még 1x bocsi
2010. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Oké, semmi baj! :)


Nos, azt mondod nem tudod, hogy kezdj hozzá.

Én pl, mindig is akartam CP-g, s ETA-s ill. Purgen-es felsőt. A purgen-t saját kézzel megcsináltam Old English betüformával, meg egyet ciril betükkel. De az ETA-t, és a CP-g-t nem tudtam, hogy csináljam, nem volt ötletem. Hát fogtam egy kartonpapírt és arra rárajzoltam szabadkézzel a nevüket, majd kivágtam, és az üres részt ráfestettem a póló-ra, ha érted. Tehát ahogy a graffitisek a falra fújnak kartonnal. Nem jut eszembe a neve.

Exlpoitedet is így csináltam. Kartonpapírra a logó (koponya és bele a név) és bár elég aprólékos volt, egész jól sikerült. De ha azt mondod nincs jó kézügyességed, miért nem kérsz meg valakit, hogy rajzolja le kartonpapírra, és te meg átfested a pólóra. Csak ügyelj rá, hogy jó helyen vágd ki a haszontalan részeket, mert ha rossz helyen vágod ki, nem olyan lesz a kép, mint eredetileg. Oh és ne vagdosd szét teljesen, különben csak a körvonal marad meg, hagyj külön részeket a papír széle és a minta közt, hogy meglegyen a forma. Majd a végén, ahol a részeket meghagytad kiegészítheted ecsettel. Remélem érted, ha nem megpróbálhatom mégegyszer elmagyarázni.

Am a festék egyszerű bőr ill. anyag festék legyen, mondjuk az is húzós, ha nem fog, akkor szívás. Az anyagfesték sem fog meg minden féle anyagot.

Remélem segítettem. :)


L/17 Punklány

2010. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!