Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fehér ruha tényleg "kövérít"?

A fehér ruha tényleg "kövérít"?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy igen, de rengetegen tartják nagy hülyeségnek is ezt. Nem tudom eldönteni, hogy merjek e fehér ruhát venni... Most akkor hogy is van ez?
2013. okt. 14. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen az sokszaz is tény hogy a fekete vioszont vékonyit. Ha vékony vagy és nincs igazán felesleges nyugodtan vehetsz fel fehéret, ha nem igy van akkor nem ajánlatos igazán. De persze nagyon fontos egy ruha szabása is. Attól hogy fehér még lehet olyan szabása hogy nagyon jól áll.
2013. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Je Veux ***** válasza:

Nem kövérít, de jobban kiemeli a hibákat. Ha például van egy kis felesleg az oldaladon, és ugyebár felvehetsz akármilyen bugyit, az ott látszódni fog, kicsit bevág, akkor az fehér ruhában nagyon látszik (világosban is, nem kell fehér legyen), míg a feketében vagy egyéb sötét ruhákban sokkal kevésbé. Optikailag vékonyít..


Ettől még állhat jól egyébként. Szóval nem kövérít, csak kiemel minden részletet.

2013. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát, őszintén nem vagyok az a deszka alkat, de kövér se.


Ilyesmi alkatom van,mint ennek a ledér Kim Kardashiannak ezen a képen: [link]


És ilyen szabású rucit szeretnék: [link]


Ez még elmegy?

2013. okt. 14. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:
eja engem zavarna. Ebben a ruhában ez nem látszik. Amit te akarsz abban látszik a nagy fenék vagy a széles csipő. A lrgjobb lenne ha felpróbálnád és akkor meglátod hogy áll.
2013. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaj bocs az eleje lemaradt. Szóval: Kimnek nagyon nagy feneke van ami itt nem látszik, öt lehet ez nem zavarja de én nem vennék fel olyan ruhákat ekkora kuferre mint amiket ö felvesz.....
2013. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nagy a feneke. :D Én alkatra céloztam, a hátsóm abszolút nem nagy, de főleg nem ekkora,mint neki. :D Viszont a csípő-derékarányom nekem is ilyen, meg a mell is... A hátsót leszámítva hasonló alkatom van. Akkor inkább másik színt nézzek?
2013. okt. 14. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a ruha szabásától függ, nem a színétől, hogy kövérít-e
2013. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!