Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért van az hogy minden...

Mért van az hogy minden fiúnak az ilyen stílusú lányok kellenek? És hogyan válhat valaki ilyenné? (képek)

Figyelt kérdés

ezek a lányok nagyjából mind ugyanolyan stílusúak, ők azok akiket manapság "tömeglányoknak" nevez mindenki. a képeken 5 különböző lány van és mégis azt mondják hogy tucatlányok. de akkor mért minden fiúnak ez kell?


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


ők a tipikus westendes, középen elválasztott hosszú hajú, iPhon-os menő lányok. Mi a véleményetek erről?



2013. okt. 14. 18:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Nekem egyik sem kéne, ne csináld már. Persze, egy éjszakára simán, ha nem többre, de úgy komolyabb barátnőnek... áá. 20/f
2013. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%

Nekem ugyan nem kellenének ilyen tini tömegp*csák.

Én a klasszikusan nőies, törékeny lányokat tartom megnyerőnek és vonzónak.

22/f

2013. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

hát ezt nem hiszem el !! ugyan már , miért ne kellenének ? én nem mondom , hogy minden lány ilyen kell legyen de azért már ne itéljük el őket légyszives ! attól még , hogy szépek és igényesek lehetnek kedvesek , aranyosak vagy okosak! ha megismered őket lehet teljesen más lesz róluk a véleményed.

Megértem , hogy van aki irigy rájuk de kitudja , ha odamennél te is hozzájuk , lehet ugyan olyanok mint mindenki más (persze van kivétel és az Iphone mutogatással én sem értek egyet ) DE AZÉRT MÁR NEHOGY ELITÉLJÜNK EGY SZÉP LÁNYT CSAK AZÉRT MERT SZÉP ÉS IGÉNYES!!

2013. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%

3-as: Szépek és igényesek??? Ezt nem mondod komolyan? Ugyanazokat a képeket néztük meg?

Ezekben a tömeglányokban mi neked az igényes? Pont hogy igénytelenek és ízléstelenek.

Az igényesség valahol itt kezdődik: [link]

2013. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amit te küldtél az nagymamás ..de például a 2es csajon nem értem mi a csúnya és az izléstelen ..nagyon szép lány és természetes!
2013. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem jön be a buta tekintet, a képeken pedig ezt látom. Már mondták, hogy biztos búza vagyok, mert én az ilyen csajokon inkább röhögök, mint beindulnék tőlük. 23f
2013. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan hatalmas baj a lányok hajával meg kinézetükkel (női szemmel mondom hogy tényleg szépek), én csak azon vagyok kiborulva amikor meglátok egy 13 éves kislányt olyan rövidnadrágba ami konkrétan még bugyinak is kevés. Na az már gáz. Szerintem a legtöbb embert pont nem érdekli, hogy milyen telefont mutogat, meg hol van a haja elválasztva, na de ezektől a kivillanó dolgoktól már a falra mászok...

Amúgy ha nagyon filozófikusan próbáljuk megfejteni a kérdésed, valószínű, hogy az a válasz: mert könnyen meg lehet őket kapni. Minek fusson egy fiú olyan lány után, aki kicsit komolyabban próbálja venni a dolgokat, vagy éppen ki akarja harcolni, hogy a fiú tisztelje őt, ha a westend bármely szegletében olyan lányok álldogálnak, mint az előbb említett rövidgatyós lányok. Erre szokták azt mondani, hogy lassan több a kva mint a sarok. Ennyire egyszerű. 19L

2013. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg azért, mert szépek, és dekoratívak. A menő mindig is vonzó lesz, mert aki a menő csajjal kavar, az egyébként is státusz férfiaknál. Egyébként nem állítom, hogy egyik másik lány nem tud bután nézni, de szerintem a felsoroltak között is vannak értelmesek. Az pedig a srácot minősíti, ha elítéli a "tucatlányokat", hiszen Ő sem veszi a fáradtságot, hogy megismerje őket. Ha az itt fikázó hozzászóló feltenne egy képet, én is szívesen belemagyaráznék ezt-azt. Én azt mondom legyél ilyen csaj. És ha emellé még értelmes is vagy és nem vagy elszállva magadtól (netán okos is vagy és kezdesz az életeddel valamit), akkor tiéd a világ, és azt a pasit kapod meg, amelyiket csak akarod. Egyébként ennyi erővel azt is ki lehetne jelenteni, hogy az összes jópasi hűtlen, a gazdagok meg bunkók. Egyébként nehéz ezt a külsőt dolyamatsoan fenntartani, és plusszban még értelmeset is csinálni, mivel rengeteg időt igényel. De, szerintem megéri, mert ha magaddal jóban vagy, az hatással lesz a körülötted levőkre is.
2013. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint sokszor a férfiak nem is azt nézik, hogy hogyan áll a szemöldököm, meg milyen bugyi van rajtam. De pl egy tárgyalásra mindig a legszexibb tangát választom, mert abban van önbizalmam, van kisugárzásom. És beválik ;)
2013. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Engem is ez a kérdés foglalkoztat. A "pawa swag hipster" lányokért miért van mindenki oda?!

Bár, én nekem közepén van elválasztva a hajam, mert természetesen úgy áll, és nem szeretem elválasztani máshol.:D

2013. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!